Dr. Inese Millere

Esmu Dr. Inese Millere, ārste, kas izmainīja visu un kļuva par diplomāti, lai vēlreiz mainītu visu, kļūstot par apzinātas ēšanas treneri un stresa vadības konsultanti un kouču.

Mani spēka punkti:
ir zinātkārs prāts un nenogurdināma vēlme apgūt jaunas zināšanas, ar kurām ar prieku dalos. 

Gadi, kuri nodzīvoti multikulturālā vidē (1993.-1999. g. Krievijā; 2002. -2014. g. Itālijā) ir dāvājuši man iespēju attīstīt sevī toleranci, spēju saskatīt savas un citu ciešanas, un, atkal un atkal pārliecināties, ka vienīgais, kas šajā dzīvē nemainās ir mainīgums. Ka no pārmaiņām nevar izvairīties, un, lai tās veiksmīgi pārvarētu, ir jāattīsta apzinātība, jāstiprina un jāpilnveido personīgā stresa noturība un kognitīvais un emocionāls elastīgums.  

Inese ir Latvijā pirmā un pagaidām vienīgā licencētā apzinātās ēšanas trenere un starptautiski sertificētā veselības un labizjūtes (wellness) koučs. 

Strādā ar Inesi:

Esmu ir izveidojusi un vadu "Kā NEapēst stresu" - apzinātībā, apzinātas ēšanas un pozitīvā neiroplastiskuma (positive neuroplasticity) atklājumos balstītu ēšanas ieradumu veidošanas kursu. Kurss noderēs, ja vēlies pārvaldīt stresu, emociju un stresa izraisītu ēšanu, izrauties no diētu gūsta un izveidot līdzsvarotas, veselīgas un priekpilnas attiecības ar ēdienu, savu prātu un ķermeni un dzīvot priekpilnu, garšīgu un līdzsvarotu dzīvi. Uzzini vairāk šeit.   

Uzņēmumiem piedāvāju apzinātībā balstītas veselības veicināšanas darba vietā programmas. 

KIC Biznesa meistarklases (unikāla augstākā līmeņa vadītāju pilnveides programma) ietvaros vadu meistarklasi “Veselība kā neatkarība”. 


Esmu sadarbojusies ar uzņēmumiem Latvijā, Itālijā, Francijā un Kazahijā: Bioversity International, CGIAR Consortium, Novartis, Sanofi, RIMI Baltic, Swedbank, Schneider Electric, Statoil, Latvijas Banka, Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs, Rīgas Stradiņa universitāte, Agip u.c. Par uzņēmumiem piedāvātajām prezentācijām, darbnīcām un programmām lūdzu rakstīt uz info@inesemillere.com

Izglītība:
-Ārsta kvalifikācija (iegūts Latvijā)
-Maģistra grāds sociālajās zinātnēs (13 gadi nostrādāti LR Ārlietu dienestā)
-Holistiskā stresa menedžmenta konsultantes diploms (iegūts Anglijā)
-Korporatīvā koučinga diplomi, Starptautiskās kouču federācijas/ICF akreditētās programmās  (iegūti Itālijā)
-Apzinātas ēšanas lizcenzēta trenere un koučs (iegūts ASV) 
-Veselības un labizjūtes koučs; Health and Wellness coach, "Wellcoaches"  school of -Coaching (iegūts ASV) 
-Pozitīvais neiroplastiskums, profesionāls kurss; Positive Neuroplasticity Professional Course with Dr. Rick Hanson (iegūts ASV)
-Wake Up Schools apzinātības trenera 1.līmeņa sertifikāts; Wake Up Schools Level 1, Mindfulness for Educators. (iegūts Itālijā)
-Pielietojamās apzinātības kursa sertfikāts; Engaged Mindfulness course, European Institute of Applied Buddhism (iegūts Francijā)
Mindfulness-Based Behavior Change Facilitator Training, apmācībā no 2020.
-Baha ziedu terapijas praktiķa 1.līmeņa sertifikāts (iegūts Anglijā)
-Cigun 1. pakāpes apmācība. (iegūts Latvijā)
 
Dalība organizācijās: 

Uzturēšanās ārvalstīs:
  • 1993.-1999. g. Krievija.
  • 2002. - 2014. g. Itālija.

Valodu prasme: 
  • Latviešu: dzimtā.
  • Angļu: pārvalda (TOEIC sertifikāts, 970 (no 990)).
  • Krievu: pārvalda.
  • Itāļu: labas zināšanas.

Uz personīgas nots:

Mana interese par veselīgu dzīvesveidu aizsākās tālajos divdesmitā gadsimta 70.- 80. gados. Vācu un ēdu nātres, pienenes un gārsu. Iedvesmojos no kardioķirurga Nikolaja Amosova un Vladimira Levi grāmatām, par tiem laikiem citādu (bet šobrīd vispārpieņemtu) pieeju dzīvei, veselībai un veselīgam dzīvesveidam.
   
Šobrīd, savos 55+ gados, man jāatzīst, ka sevis uzturēšana formā kļūst aizvien grūtāka un tai ir jāsāk pievērst aizvien vairāk uzmanības, jo daudzas lietas, kas jaunībā tika piedotas, un kuras tūlīt veselībā un labsajūtā neatspoguļojās, vecumā pēc 50 piedotas netiek.  To es izjūtu arī „uz savas ādas” :( 

Tomēr, mans labsajūtas bāzes komplekts jau vairāk kā trīs desmitgades paliek nemainīgs: uztura izvēlēs censties līdzsvarot to, kas garšo ar to, kas nepieciešams veselībai; ikdienas (jau 30+ gadus) kvalitatīvi uztura bagātinātāji, fiziskās aktivitātes, kāds brītiņš relaksācijai, kāds paņēmiens stresa pārvarēšanai. 

Pēdējos desmit gados klāt nākušas ikdienas apzinātības prakses.

Apzinātības prakses:

Apzinātība ir mans šodienas ceļš: mana intelektuālā un garīgā prakse, dzīvošanas kods. Kopš 2009. gada ikdienas meditēju. Esmu palikusi uzticīga pirmajai meditācijai ko apguvu, apzinātības meditācijai

Apzinātības meditācija (mindfulness meditation), kā to skaidro Thich Nhat Hanh (Tiķs Ņats Haņs ), ir prakse, kas izmanto elpu kā instrumentu, lai savienotu prātu ar ķermeni. Prāta un ķermeņa vienotība palīdz mums apzināties to, kas notiek mūsu prātā un ķermenī (sajūtas, uztvere, mentālās formācijas un apziņa) un ap mums. Būšana apzinātām var palīdzēt mums dzīvē rīkoties prasmīgi. Apzinātība palīdz mums 'nākt mājās pie sevis', izprast sevi un dziedināt mūsu ciešanas un transformēt neveselīgos ieradumus. 

Es padziļinu savu apzinātības praksi kā Zen Meistara Thich Nhat Hanh (Tiķs Ņats Haņs ) skolniece un apgūstu pielietojamās apzinātības studijas European Institute of Applied Buddhism (EIAB) Vācijā. 

Es mācu apzinātības prakses, manā apzinātībā balstītajā veselīgas ēšanas paradumu kursā.

Ar prieku palīdzēšu Tev izveidot priekpilnas, harmoniskas attiecības ar ēdienu. Spied šeit vai raksti man uz info@inesemillere.com
 
                                    Inese, piecdesmitgadniece, 2013. gada aprīlī