Vēlies vieglas un garšīgas attiecības ar ēdienu? Nepalaid garām ļoti reto iespēju strādāt ar mani grupā un klātienē. Rīgā.Vairāk šeit.

Seminārs ārstniecības personām RSU: „APZINĀTA ĒŠANA: veselīgi ēšanas paradumi dzīvei” 24.05. Vairāk šeit.

Grupā:

Tev labāk patīk mācīties grupā?

Nepalaid garām ļoti reto iespēju strādāt ar mani grupā un klātienē.Sākam jau 13.04.2019. Rīgā. Vairāk šeit.

Ja Tu dzīvo Rīgā, Jelgavā vai Dobelē, esi laipni aicināta organizēt savējo apmācību grupu. Kopā ar draudzenēm, darba biedrenēm, sieviešu interešu grupās, draudzes grupās, uzņēmumā u.c.. Es ar prieku novadīšu Apzinātas ēšanas kursu (minimālais skaits 6 dalībnieces) vai atsevišķus seminārus.

Lūdzu raksti man uz info@inesemillere.com

Tu vienmēr vari sākt tūlīt, apgūstot apzinātu ēšanu individuāli. Tu uzsāc jebkurā sev piemērotā laikā un strādā savā tempā, saņemot manu individuālu palīdzību. 

Papildus BONUSS - Tu mācies neizejot no savām mājām, jo apmācības notiek online - tiešsaistē. Uzzini vairāk šeit.

Piedāvājums uzņēmumiem šeit.

Apzinātas ēšanas kurss radikāli mainīja manu attieksmi pret ēdienu un sevi. Uzskatu, ka tēma par cieņpilnu uzturu ir jāiekļauj jebkuras vidusskolas veselības audzināšanas programmā. Tādas lietas būtu jāieaudzina ģimenē, taču mūsu kultūrvēsturiskais mantojums diemžēl to nav darījis iespējamu. Uzsākot mācības pie dr. Ineses Milleres, stress attiecībā uz ēdienu pazuda jau pirmajā nodarbībā, turpmākajās ieguvu praktiskas iemaņas ēst, lai arī cik muļķīgi tas neizklausītos. Jo neviens man to nebija iemācījis! Esmu pateicīga par iespēju saņemt un savai situācijai pielāgot efektīvas un galvenais - reālas metodes, kas palīdz izvairīties no nekontrolētas ēdiena patērēšanas ikdienā, padarot šo procesu par nedraudīgu un baudāmu. Tas, savukārt, automātiski nozīmē vairāk brīva laika mierpilnu attiecību veidošanai ar līdzcilvēkiem, labāku pašsajūtu un veselību, vairāk resursu savu personisko mērķu sasniegšanai.”- Liene Krauze-Luste, Aštanga Vinjasa jogas pasniedzēja, http://urbanyoga.lv

Neatliec uz vēlāku laiku! Ja Tu nedarīsi šodien, rīt nekas nebūs manījies.