Meklē vārdu vai frāzi:

Laipni lūgta!

Sveika, es esmu Inese, kanepeststresu.com izveidotāja! 

Mans ir liels, liels, liels prieks sveikt Tevi mūsu pulkā!

Jūtos pagodināta, ka esi izvēlējusies mani par savas veselības un labsajūtas pavadoni. 

Esmu ārste, apzinātas ēšanas trenere, holistiskā dzīvesveida un stresa menedžmenta konsultante un koučs. 

Apzināta ēšana ir neiedomājami aizraujoša un transformējoša. Es, ikdienā „dzīvojot, elpojot un praktizējot” šo pieeju, lasot daudzos pētījumus, atkal un atkal no jauna saprotu, cik svētīta un priviliģēta esmu par šo iespēju palīdzēt citiem to apgūt. 

Bet lielākais prieks man, protams, ir par manām klientēm, kuras mainās no tikšanās reizes uz reizi; un piedzīvot to kā viņas sadziedē savas attiecības ar ēdienu, sevi, savu ķermeni; kā viņas atgūst brīvību. Apzināta ēšana ir ceļojums pretīm brīvībai, kurā mēs dodamies kopā.

Tām, kuras izvēlas BRĪVĪBU

Ja arī Tu vēlies BRĪVĪBU. Brīvību no stresa, raizēm un kauna, ko Tavi ēšanas paradumi Tev izraisa. Brīvību patiešām ēst to, ko Tu vēlies (un es tiešām domāju visu ko vēlies), neaizliedzot sev noteiktus pārtikas produktus. Brīvību no diētām, uztura ierobežošanas un aizliegšanas. Patiesu sevis pieņemšanu, lai Tu vari dzīvot tā un radīt to, ko Tava sirds vēlas, tad apsver sadarbību ar mani. 

Man ir daudzu gadu gaitā uzkrātas zināšanas un pieredze, ar kurām no sirds dalos. 

Gribi uzzināt vairāk par mani SPIED ŠEIT
                                 
Paradumu maiņas izaicinājums
 
Iespējams, ka Tev ir ēšanas paradumi, kurus Tu gribētu mainīt. Bet bieži vien, par spīti Taviem labākajiem nodomiem un centieniem izdarīt veselīgāko izvēli, paradumi Tevi sabotē. 

Sievietēm tas bieži nozīmē ēst un/vai pārēsties stresa vai kādu citu nepatīkamu emociju iespaidā. 

Sliktā ziņa - tas ir vairāk nekā tikai "slikti ieradumi". Ar laiku un atkārtošanu, šie uzvedības modeļi faktiski kļūst par spēcīgiem neirālajiem savienojumiem mūsu smadzenēs

Izrauties no šiem modeļiem nav viegli, un Gribasspēks (vai pašdisciplīna) vienkārši nav pietiekami. Tev ir nepieciešams Apziņas un Prasmju spēks

Kādu Tu vēlies savu nākotni?

  • Brīvu no diētu gūsta un apsēstības ar ēdienu un svaru?
  • Ēst iemīļotos ēdienus, neskaitot gramus un kalorijas?
  • Atrisināt neapzinātu, stresa un emocionālo ēšanu (neatkarīgi no ķermeņa svara)?
  • Noturīgus pozitīvus ēšanas paradumus?
  • Pieņemt savu ķermeni?

Tagad ir TAVS laiks. 

Pārāk ilgi Tu esi bijusi notverta "Ēst-nožēlot-atkārtot!"ciklā. Brīvība no diētām un harmoniskas, priekpilnas un līdzsvarotas attiecības ar ēdienu ir Tavas iedzimtās tiesības. 

Tu esi gatava izlauzties. 

Darīt kaut ko savā labā vienatnē var būt grūti. Tu jau tāpat esi aizņemta un, lai saprastu, kas tieši ir nepieciešams, kas der Tev, un kā salikt to visu kopā, aizņem pārāk daudz laika, un var pat radīt nevajadzīgu papildus stresu. Tu sev vairs īsti neuzticies, jo, iespējams, ir izmēģinātas diētas, kas ilgtermiņā nav devušas gaidītos rezultātus. Diētas nestrādā - tāpēc... 

Ar ko sākt?

Labā ziņa - Tev vairs nebūs jāpaļaujas uz gribasspēku. Manā apzinātas ēšanas kursā Tu attīstīsi un iemācīsies izmantot sava prāta potenciālu.  

Gribasspēks ir ierobežots un neparedzams resurss. Turpretim prātam ir neierobežots potenciāls. Lai mainītu ēšanas paradumus un atbrīvoties no diētu sloga uz visiem laikiem, Tev ir jāpaļautas uz to. 

Esi gatava pievienot savai dzīvei vairāk viegluma un atļaut mirdzēt Tavai patiesajai būtībai?


Ir laiks fokusēties uz Tevi! 


No comments: