Sākums

Kā neapēst stresu

Tu esi stilīga, moderna, profesionāle. Tu esi biznesa sieviete. Tu esi rūpīga un gādīga jaunā māmiņa. Tev garšo ēst! Tu, tāpat kā visi citi, ciet no kaut kā - sevis kritizēšana, negatīvs ķermeņa paštēls, jo-jo diētas, slikti ieradumi, laika trūkums, emociju un stresa apēšana.


Būsim atklāti - mēs visas ciešam no stresa. Un aizņemts cilvēks, kāds esi Tu, vēl jo vairāk. Katram no mums ir savs stāsts par stresu. Taču ar apzinātu ēšanu mēs varam izvairīties no stresa ēšanas.


Apzinātas ēšanas kurss

Tu esi pelnījusi izrauties no diētu gūsta un izveidot harmoniskas, veselīgas attiecības ar ēdienu un sevi. Neatliec uz vēlāku! Ja Tu nesāksi šodien, rīt nekas nebūs mainījies.Par visiem jautājumiem raksti man uz info@inesemillere.com! Man nav svarīgākas lietas kā Tava labsajūta, tādēļ esmu sagatavojusi Tev noderīgu dāvanu.

Saņem bezmaksas dāvanu

Pieraksties e-pasta jaunumu saņemšanai un saņem e-ceļvedi „12 apzinātas ēšanas dāvanas" bez maksas! Tu jau tagad vari sākt savu ceļu pretim veselīgam dzīvesveidam, pievilcīgam izskatam un pārliecībai par sevi! 


Ievadi lauciņā savu e-pasta adresi!

Kas ir stress?

Stresam ir daudz definīciju, taču mana, dakteres Ineses Milleres, stresa definīcija ir: “Stress ir tas, kas mūs izsit no līdzsvara un liek justies slikti.”


Ko Tu dari, kad jūties slikti?

Cilvēka daba dabiski tiecas meklēt līdzsvaru, un mēs kļūdaini ceram atrast šo līdzsvaru un mierinājumu ēdienā. Mēs iesaistāmies neapzinātā un automātiskā košļāšanā, mierinām, izklaidējam un lolojam sevi ar ēdienu un līdz ar to:

  • pieņemamies svarā;

  • sabojājam veselību;

  • nejūtamies labi par sevi gan emocionāli, gan fiziski;

  • zaudējam pašpārliecinātību. 

Vai Tev tas izklausās pazīstami? Lai arī kāda ir Tava cīņa, pārmaiņas ir iespējamas! Es esmu Dr. Inese Millere, ārste un apzinātas ēšanas trenere, un varu Tev palīdzēt!

Nav komentāru: