Meklē vārdu vai frāzi:

Laipni lūgta!

Sveika, es esmu Inese, kanepeststresu.com izveidotāja! 

Mans ir liels, liels, liels prieks sveikt Tevi mūsu pulkā!

Jūtos pagodināta, ka esi izvēlējusies mani par savas veselības un labsajūtas pavadoni. 

Esmu ārste, apzinātas ēšanas trenere, holistiskā dzīvesveida un stresa menedžmenta konsultante un koučs.

Tām, kuras izvēlas BRĪVĪBU

Ja Tu vēlies BRĪVĪBU. Brīvību no stresa, raizēm un kauna, ko Tavi ēšanas paradumi Tev izraisa. Brīvību patiešām ēst to, ko Tu vēlies (un es tiešām domāju visu ko vēlies), neaizliedzot sev noteiktus pārtikas produktus. Brīvību no diētām, uztura ierobežošanas un aizliegšanas. Patiesu sevis pieņemšanu, lai Tu vari dzīvot tā un radīt to, ko Tava sirds vēlas, tad apsver strādāšanu ar mani. 

Man ir daudzu gadu gaitā uzkrātas zināšanas un pieredze, ar kurām no sirds dalos. 

Gribi uzzināt vairāk par mani SPIED ŠEIT
                                 
Paradumu maiņas izaicinājums
 
Iespējams, ka Tev ir ēšanas paradumi, kurus Tu gribētu mainīt. Bet bieži vien, par spīti Taviem labākajiem nodomiem un centieniem izdarīt veselīgāko izvēli, paradumi Tevi sabotē. 

Sievietēm tas bieži nozīmē ēst un/vai pārēsties stresa vai kādu citu nepatīkamu emociju iespaidā. 

Sliktā ziņa - tas ir vairāk nekā tikai "slikti ieradumi"- ar laiku un atkārtošanos, šie uzvedības modeļi faktiski kļūst par spēcīgiem neironu ceļiem mūsu smadzenēs. Izrauties no šiem modeļiem nav viegli, un gribasspēks (vai pašdisciplīna) vienkārši nav pietiekami. Tev ir nepieciešams apziņas spēks

Kādu Tu vēlies savu nākotni?

  • Atrisināt neapzinātu, stresa un emocionālo ēšanu (neatkarīgi no ķermeņa svara)?
  • Atbrīvoties no diētu gūsta un apsēstības ar ēdienu un svaru?
  • Ēst iemīļotos ēdienus, neskaitot gramus un kalorijas?
  • Atbrīvoties no negatīva ķermeņa paštēla?
  • Saglabāt optimālu svaru ilgtermiņā bez diētām?

Tagad ir TAVS laiks. 

Pārāk ilgi Tu esi bijusi notverta "Ēst-nožēlot-atkārtot!"ciklā. Brīvība no diētām un harmoniskas, priekpilnas un līdzsvarotas attiecības ar ēdienu ir Tavas iedzimtās tiesības. 

Tu esi gatava pārmaiņām. 

Darīt kaut ko savā labā vienatnē var būt grūti. Tu jau tāpat esi aizņemta un, lai saprastu, kas tieši ir nepieciešams, kas der Tev, un kā salikt to visu kopā, aizņem pārāk daudz laika, un var pat radīt nevajadzīgu papildus stresu. Tu sev vairs īsti neuzticies, jo, iespējams, ir izmēģinātas diētas, kas ilgtermiņā nav devušas gaidītos rezultātus. Diētas nestrādā - tāpēc... 

Ar ko sākt?

Labā ziņa - mans apzinātas ēšanas kurss Tev dod prasmju spēku. Tas ne tikai palīdz raižu, trauksmes un stresa brīžos, kas pastiprina Tavu tendenci nodoties sliktiem ieradumiem. Tas arī māca Tev, kā sērfot tās kāres, kas liek Tev rīkoties kaitīgā un pašdestruktīvā veidā – ēst, cenšoties mazināt negatīvās emocijas, lai Tu varētu kļūt daudz noturīgāka brīžos, kad šādas kāres parādās. 

Praktizējot Tu vari pakāpeniski atbrīvoties no šiem negatīvajiem ieradumiem un sākt un turpināt izdarīt veselīgākas uztura un dzīvesveida izvēles. 

Un atbrīvoties no diētu sloga uz visiem laikiem!


Ir laiks fokusēties uz Tevi! 


No comments: