Meklē vārdu vai frāzi:

Individuāli:
Laipni lūgta apzinātas ēšanas kursā "Kā neapēst stresu"!
  
Kā mēs strādājam?   


Kurss sastāv no desmit  nodarbībām.

Katrā nodarbībā
  • teorija, 
  • koučinga sarunas, 
  • atgriezeniskās saite, 
  • praktiski un garšīgi uzdevumi, 
  • apzinātības prakses-meditācijas. 

Svarīgs kursa aspekts ir mājas darbi.

Prāta treniņš un jaunu ieradumu veidošana prasa motivāciju un apņēmību. Lai mainītu neefektīvos, labi „iesakņojušos” ēšanas uzvedības un domāšanas paradumus, Tev būs nepieciešams laiks un piepūle.

Lai gūtu labumu no kursa, Tev ir jābūt gatavai starp nodarbībām veikt mājasdarbus. Mājasdarbi prasa apņemšanos to veikšanai atvēlēt 10 - 35 minūtes dienā, 6 dienas nedēļā, 10 nedēļas. Tie ietver dažādus vingrinājumus, tādus kā apzinātības prakses-meditācijas un darbu ar Apzinātas ēšanas dienasgrāmatu. 

Meditācijas prakšu efektīvai veikšanai, Tu saņem meditāciju audio. Iepriekšēja meditācijas pieredze nav nepieciešama. Katrā nodarbībā ir iespēja dalīties ar iegūto pieredzi un izaicinājumiem. 

Esi ieinteresēta, bet vēlies uzzināt vairāk par mani. SPIED ŠEIT.

Esi ieinteresēta, bet vēlies uzzināt vairāk par kursu? Raksti man uz info@inesemillere.com un ieplānosim 15 minūšu Skype iepazīšanās sesiju. 
Ko Tu saņem?
- 10  iknedēļas individuālas nodarbības (katra ~ 2 h gara)
- Darba burtnīcu.
- Daudz noderīgu pašatklāsmes uzdevumu.
- Apzinātības prakšu-meditāciju audio (pieci audio).
- Katras nodarbības kopsavilkumu ar galveno punktu izcēlumiem.
- Dienās starp nodarbībām īsas motivējošas e-vēstules - "Apzinātības mirkļus" (dalībnieces saka, ka tie nudien palīdz 'palikt uz pozitīvā viļņa' un nepadoties saskaroties ar grūtībām).
 
Apzinātas ēšanas kurss radikāli mainīja manu attieksmi pret ēdienu un sevi. Uzskatu, ka tēma par cieņpilnu uzturu ir jāiekļauj jebkuras vidusskolas veselības audzināšanas programmā. Tādas lietas būtu jāieaudzina ģimenē, taču mūsu kultūrvēsturiskais mantojums diemžēl to nav darījis iespējamu. Uzsākot mācības pie dr. Ineses Milleres, stress attiecībā uz ēdienu pazuda jau pirmajā nodarbībā, turpmākajās ieguvu praktiskas iemaņas ēst, lai arī cik muļķīgi tas neizklausītos. Jo neviens man to nebija iemācījis! Esmu pateicīga par iespēju saņemt un savai situācijai pielāgot efektīvas un galvenais - reālas metodes, kas palīdz izvairīties no nekontrolētas ēdiena patērēšanas ikdienā, padarot šo procesu par nedraudīgu un baudāmu. Tas, savukārt, automātiski nozīmē vairāk brīva laika mierpilnu attiecību veidošanai ar līdzcilvēkiem, labāku pašsajūtu un veselību, vairāk resursu savu personisko mērķu sasniegšanai.”- Liene Krauze-Luste, Aštanga Vinjasa jogas pasniedzēja. Vairāk atsauksmes šeit.

 Cik maksā kurss?
 
Kursa, (10 nodarbību) cena maksājot pilnu maksu - 370 EUR 
Cena maksājot divos maksājumos - 390 EUR (2. maksājums jāveic pirms 3.nodarbības).

Piedalies kopā ar draudzeni un abas saņemiet 20 EUR atlaidi.

Lai pieteiktos, lūdzu rakstīt Inesei uz info@inesemillere.com

Esi gatava likt sevi sevi pirmajā vietā, ieguldīt sevī, savā veselībā un nākotnē?
Piesakies iepazīšanās sarunai, rakstot Dr. Inesei uz info@inesemillere.com un padari savus nākošos 20, 30 pat 50 gadus par savu personīgo veselības un labsajūtas mākslas darbu! 
Ja Tu nesāksi šodien, rīt nekas nebūs mainījies! 
No comments: