Meklē vārdu vai frāzi:

E-Kursi & E-Grāmatas


Bieži, pēc kursa "Kā Neapēst Stresu" pabeigšanas, man dalībnieces jautā specifiskus instrumentus, kas viņām noderētu, lai turpinātu veiksmīgi uzsākto attiecību ar ēdienu transformēšanas procesu.

Lai palīdzētu Tev pašatklāsmes un pašizaugsmes procesā, esmu sagatavojusi rekomendācijas latviski un angliski. Priecāšos, ja noderēs!

LATVISKI

E-kursi


Vienkārša produktivitātes sistēma.

"Paldies Inesīt, vakar sāku e-kursu, super....un atkal... īsi, kodolīgi, viegli saprotami...Un interesanti tas, ka pielietojot šī kursa konceptus sapratu, ka rutīnas strādā vienkārši perfekti... patiesībā sapratu, ka mans darbs, kurš patiešām man ļoti patīk (jau 3 gads) ir pārvērties par rutīnu... un pat tagad liekas savādi, ka darbu vairāk, bet brīvā laika arī ir vairāk... tas tikai nozīmē to, ka darbu veicot rutīnā, Tu to nejūti...Labs kurss, sāku strādāt pie sava atlikušā laika...", Ilze Sūna, Šveicē

"Inese, man ļoti patīk gan Tavi e-kursi, gan bloga ieraksti - Tu to visu pasaki skaidri un trāpīgi, bez liekiem vārdiem un piepušķojumiem - beidzot līdz galam saprotu vairākas idejas un sistēmas, par kuram jau esmu daudz un dikti lasījusi iepriekš, bet tā arī īsti nav "pielēkušas". Anete B.


No sirds iesaku manis pašas pārbaudīto Rika Hansona (Rick Hanson)The Foundations of Wellbeing programmu. Tajā, 12 mēnešu laikā,  Tu dziļi pētīs12 svarīgas savas dzīves sfēras. Daudz video interviju ar pasaules apzinātības ekspertiem, vadītas pašatklāsmes aktivitātes un izdales materiāli – viss, lai mēs varētu padziļināt mūsu pašapzināšanos un personīgo izaugsmi. Lai uzzinātu vairāk spied šeit.