strādā ar Dr. Inesi

Dr. Ineses "Kā neapēst stresu" ir kurss visām, kuras grib ēst citādi - ar prieku.
Šajā 10 nedēļu kursā Tu:
 • uzzināsi, kāpēc diētas un ierobežošana Tev nav strādājusi,
 • atrisināsi neapzinātu, stresa un emocionālo ēšanu (neatkarīgi no ķermeņa svara),
 • atbrīvosies no jo-jo diētu gūsta un apsēstības ar ēdienu un svaru,
 • apgūsi stratēģijas, lai atrastu savu labāko svaru un saglabātu to ilgtermiņā bez diētām, 
 • iemācīsies ēst iemīļotos ēdienus (jā, arī šokolādi:)), neskaitot gramus un kalorijas, bez vainas sajūtas un pārēšanās,
 • atbrīvosies no negatīva ķermeņa paštēla.
Tām, kuras izvēlas BRĪVĪBU!

Apzināta ēšana piedāvā vienmērīgu, līdzjūtības pilnu ceļu uz brīvību. Brīvību no un brīvību uz. Brīvību no prāta tirānijas, stresa, raizēm un kauna, ko šobrīd Tavi ēšanas paradumi Tev izraisa. Brīvību uz ēšanu ar prieku, baudu un vieglumu, patiešām ēst to, ko Tu vēlies (un es tiešām domāju visu ko vēlies), neaizliedzot sev noteiktus pārtikas produktus. Spēt ēst, nevis, lai mierinātu sirdi vai nomāktu emocijas, nevis, lai sodītu savu ķermeni vai padarītu prātu nejūtīgu, bet, lai pabarotu savu ķermeni. Uz patiesu sevis pieņemšanu, lai Tu vari dzīvot tā un radīt to, ko Tava sirds vēlas.    
 
Iedomājies šīs iespējas

Iedomājies, kas notiktu, ja visa tā enerģija, ko Tu šobrīd tērē, lai raizētos par savu ķermeni, svaru un ēdienu Tev būtu pieejama, lai dzīvotu no sirds, ar pilnu krūti un būtu labākā sevis versija?
 • Ko Tu darītu ar visu šo lieko enerģiju? 
 • Kas Tu būtu? 
 • Ko Tu radītu? 
 • Iespējas būtu bezgalīgas un nepieredzētas. 
 • Ir laiks pārtraukt tukšot Tavu vērtīgo dzīves enerģiju. 
Ir pienācis laiks sakopot visu to Tavu dzīvības spēku, kas šobrīd tiek veltīts uztraukumiem, perfekcionismam, uzbrukumiem sev un raizēm par ēšanu, un izmantot to, lai radītu to sevis versiju un dzīvi, kādu Tu esi dzimusi dzīvot! 

Kurss balstīts
apzinātības, apzinātās ēšanas un pozitīvā neiroplastiskuma (positive neuroplasticity) principos un atklājumos. 

Kā mēs strādāsim? 
Lai piedalītos, Tev pat nav jāiziet no mājām! Tu vari piedalīties no jebkuras vietas pasaulē.Tev nepieciešams ir tikai dators un interneta pieslēgums! Apmācības notiek online – tiešsaistē.   

Obligāta prasība, lai piedalītos kursā, ir gatavība atvēlēt laiku mājas darbiem un praktizēt meditācijas. Iepriekšēja meditāciju pieredze nav nepieciešama. Tu saņemsi meditāciju audio failus.  
  
Nieka 10 nedēļās Tu vari mainīt savas attiecības ar ēdienu un savu ķermeni…uz visiem laikiem!

Ir laiks fokusēties uz Tevi!  

Es no visas sirds ticu nepieciešamībai investēt savā veselībā un labsajūtā. Es vēlos, lai Tu skatītos uz savu dzīvi un savām attiecībām ar ēdienu iedvesmas pilna.

Ja tas nozīmē maksāt par to, kam ir nozīme, kāpēc atturēt sevi?

Es uzskatu, ka laimīgāka iekšējā pasaule un veselīgs ķermenis ir pārpilnības pamats.

Es esmu darījusi labāko, lai izveidotu kursu, kas ir reāla vērtība.

Ieguldi sevī ar apņemšanos gūt panākumus, un Tavs ieguvums no ieguldījuma būs neizmērojams.

Priecāšos ar Tevi strādāt!
Raksti man uz info@inesemillere.com

"Daudzas no mums ir dzirdējušas un zina, ka starp nekontrolētu ēšanu (un tātad arī uzbarošanos) un stresu ir cieša saistība. Bet es līdz šim nebiju saskārusies ar metodēm, kas palīdz risināt šīs abas problēmas kompleksā. Dr. Ineses Milleres koučinga programma interesanti un saprotami stāsta par sakarībām starp sievietes pēc 40 psihisko un garīgo labsajūtu un figūras uzturēšanu formā." -Ingrīda. 

„Nācu ar vēlēšanos tikt galā ar emocionālo ēšanu un lieko svaru. Mani ieguvumi: sāku ēst apzinoties; varu uzvilkt „smukos” svārkus, ir mazāk stresa, paliek vairāk laika, esmu atsākusi mācīties angļu valodu un esmu sākusi košāk ģērbties. Visvairāk man patīk, ka ir rezultāts; ka Inese izskaidroja ēšanas ciklu, līdz ar to sāku saprast ko un kāpēc ēdot daru vai nedaru. Man patika arī online formāts -- nekur nav jābrauc. Noteikti iesaku citām, jo ir rezultāts.” - Sandra. 

Vairāk atsauksmes lasi šeit.
Nav komentāru: