Meklē vārdu vai frāzi:

VEBINĀRIAtsaucoties daudziem lūgumiem, apzinātas ēšanas kurss "Kā Neapēst Stresu" tagad arī vebināru-interneta semināru formātā! 

Tas domāju īpaši iepriecina dāmas, kuras nedzīvo Rīgā vai pat ne Latvijā, bet vēlas mainīt attiecības ar ēdienu, pārtraukt apēst stresu un izrauties no diētu gūsta! Protams, arī ja Tu dzīvo Rīgā, esi laipni gaidīta :)! 


Kad: nākošās grupas datumi tiek precizēti. Lūdzu pieraksties uz lapas e-jaunumiem (lodziņš lapas labajā pusē), un Tu tiksi savlaicīgi informēta. Vai atraksti man uz info@inesemillere.com 

Kas ir vebināri - kā pieslēgties?


Ko Tu saņem?
  • 9 iknedēļas nodarbības (vebinārus) 
  • Darba Burtnīcu (PDF formāts; saņem savā e-pastā)
  • Apzinātības prakšu - meditāciju audio (pieci audio faili;saņem savā e-pastā) 
  • Daudz noderīgu pašatklāsmes uzdevumu
  • Katras nodarbības kopsavilkumu ar galveno punktu izcēlumiem
  • Ikdienas motivātorus - "Apzinātības mirkļus" savā epastā. 

BONUS: Tu piedalies nodarbībā no jebkuras Tev ērtas vietas pasaulē (vienīgais noteikums ir dators ar interneta pieslēgumu)!  

Esi ieinteresēta, bet vēlies uzzināt vairāk par vebināru kursu? Raksti man uz info@inesemillere.com un ieplānosim 15 minūšu bezmaksas Skype (vai telefona)  iepazīšanās sesiju un padari savus nākošos 20, 30 pat 50 gadus par savu personīgo veselības un labsajūtas mākslas darbu!   


Cik maksā vebināru kurss?
Kursa cena: 210 EUR

Esi ieinteresēta? Raksti man uz info@inesemillere.com 

Par papildus samaksu ir iespēja pievienot koučinga sarunas, kuras notiek tikai vienlaicīgi ar kursu (notiek pa Skype vai telefonu) .


Ja Tu nesāksi šodien, rīt nekas nebūs mainījies! 

Esi ieinteresēta, bet vēlies uzzināt vairāk par mani. SPIED ŠEIT.

!!!!! Ja esi kursā jau piedalījusies, bet kāds no instrumentiem piemirsies, vai, ja esi zaudējusi sparu un motivāciju, dāvinu Tev iespēju piedalīties vebināru kursā ar 50 % atlaidi. Raksti man uz info@inesemillere.com No comments: