Vēlies naškoties? Pirms turpināt...iepauzē!

 Vai atminies epizodi no seriāla "Sex un lielpilsēta", kur Miranda našķojas ar šokolādes kūku?

Epizode noteikti uzjautrinājusi miljoniem skatītāju, līdz brīdim, kad paši nonākam šādā situācijā un vienīgais glābiņš, kā atturēties, ir uzliet uz kūkas trauku mazgājamo līdzekli.

Ja nonāc šādā situācijā, mēģini iepauzēt, lai arī cik grūti tas tajā brīdī šķistu. Ja iespējams, aizej uz citu telpu, kur nav pieejams šis komforta ēdiens. 

Paņem baltu lapu, rakstāmo un pieraksti, kāpēc vēlies šo kārumu.

Iemesli var būt dažādi, sākot no sevis palutināšanas un vēlmes sevi iepriecināt, jo esi to pelnījusi. Vai arī gluži pretēji, gribi sevi mierināt, jo darbā nav veicies kā iecerēts, vai arī bijusi kāda asāka vārdu apmaiņa ar mājiniekiem.

Apzinies, kāds ir galvenais iemesls konkrētajā situācijā. Un, ja pēc iemesla noskaidrošanas un nelielās pauzes, ko būsi ieturējusi, aizvien vēlēsies notiesāt kāroto, tad dari to.

Dod sev 100% akceptu ēst, neatkarīgi no iemesla.

Šādi iepauzējot un atļaujot sev apzināties, ar laiku noskaidrosi, pēc kā Tu tiešām esi izsalkusi un kārums, ja ne paliks ledusskapī, tad vismaz tiks skaisti uzservēts uz Tava mīļākā šķīvja un notiesāts lēni un baudpilni bez sirdsapziņas pārmetumiem.

Priecāšos, ja padalīsies savā pieredzē, kā rīkojies situācijās, kad uz līdzenas vietas sekundes laikā esi izsalkusi kā vilks un gatava traukties ledusskapja iekarošanā.

Nav komentāru: