Stāsta Ineses Milleres Apzinātās ēšanas kursa dalībnieces.

  Vārds Apzinātās ēšanas kursa dalībniecei Inetai

„Es uz  apzinātas ēšanas kursu atnācu, pilna raižu par savām disfunkcionālām, atkarīgām attiecībām ar ēdienu, "stresa apēšanu". Tas bija jau sen veidojies "dvēseles mocītājs", kas ar dažādu intensitāti manā dzīvē bija klātesošs jau no pusaudzības laikiem (līdzatkarība ģimenē, pusaudža kompleksi, vēlākā dzīvē - stresi darbā, pašas attiecībās, mācībās utt.). Lielākie ieguvumi - visa šī mehānisma izgaismošana, apzināšanās, kā tas veidojas. Tagad man ir instrumenti, kas palīdz lieliski pārkārtot šīs rutinizētās aplamās attiecības. Aicinājums - būt vērīgai pret to, kas notiek ar mani - kā izjūtu izsalkumu, kā pamanīt sāta sajūtu, kā ieturēt pauzi un rīkoties, kad kārdinājumā "aizraujas elpa", kā pieņemt sevi un sevi nemocīt. Lieliskas meditācijas tehnikas! Vai tie nav grandiozi ieguvumi?! Visvairāk patika tas, kā viss tika noorganizēts - visas šīs nedēļas pagāja šajā "tēmā". To veicināja, uzturēja tas, ka bija jāveic mājas darbi (piemēram, meditēšana, atkal kāda jauna pieeja ēšanas procesā...), bija katru dienu sūtījums e-pastā, kas arī palīdzēja uzturēt dzīvas attiecības ar tēmu, kuru izzinu un apgūstu. Svarīga bija domu apmaiņa ar citiem kursa dalībniekiem, uzaicinājums dalīties savā pieredzē. Tas viss brīnišķīgi motivēja "pārkārtoties".  Paldies, Inesei, kura brīnišķīgi, gudri un godprātīgi ar mums strādāja!” 

Vārds kursa dalībniecei Ivetai: 

„Tā kā tuvojas gada beigas, tad atskatoties uz šo gadu, apzinātas ēšanas kurss ir burvīgākā pieredze un mācību stunda visā šajā gadā!!! Visu savu apzināto mūžu esmu cīnījusies ar svara problēmām, neskatoties uz to, ka vienmēr esmu centusies ieviest savā ikdienā veselīgu ēšanu un aktīvi sportojusi. Tik un tā problēmas ar pārēšanos un vainas sajūta nekad mani nav atstājušas! Tad nu devos uz kursu, lai atbrīvotos no pārēšanās un visa liekā! Vislielākais ieguvums pēc kursa ir tas, ka es esmu iemācījusies atpazīt izsalkumu! Tas man bija viss lielākais šoks, kad kursa sākumā man pat vairs nebija ne jausmas, kā saprast, vai ir izsalkums vai nav..... Kurss kopumā bija brīnišķīga pieredze/ceļojums atpakaļ pie sevis! Tas it kā iegrieza to dabisko ratu, kas bija apstājies. Kad dabas ieliktās maņas vairs nestrādā dabīgi, bet tiek vadītas mehāniski! Milzīgs ieguvums arī bija meitenes, kad dalījās savos iespaidos, novērojumos un problēmās! Kursu ieteikti pilnīgi jebkuram cilvēkam, neatkarīgi vai  ir problēmas ar ēdienu vai nav! Jā, meditācijas arī ir viens no lielajiem ieguvumiem! Un protams, kur bez brīnišķīgās skolotājas, Ineses!!!!Esmu bezgala pateicīga par šo brīnišķīgo iespēju! Kursa laikā kļuvusi par 6kg vieglāka:):):)

Kad apzināta ēšana paliek tikai jēdziens, tam mūsu dzīvēs ir maz pielietojuma. Kad tā ir apgūta un tiek izmantota, tā kļūst par spēcīgu instrumentu, lai mēs savās dzīvēs pilnībā varētu izmantot savu potenciālu, netērējot to cīņās ar pārslodzi, stresu, un pārēšanos.

Nāc, arī Tu esi pelnījusi brīvas un harmoniskas attiecības ar ēdienu! Uzzini vairāk, šeit>>> vai raksti man uz info@inesemillere.com

Lai piedalītos, Tev pat nav jāiziet no mājām! Tu vari piedalīties no jebkuras vietas pasaulē.Tev nepieciešams ir tikai dators un interneta pieslēgums! Apmācības notiek online – tiešsaistē. 


Nav komentāru: