Vai tu esi SuperSieviete, kura apēd stresu un...pieņemas svarā?

Tu noteikti zini, kas ir stress. Kas tā par SuperSievieti? Vai tas vispār attiecas uz tevi? 

Saskaņā ar Dr. Harriet Braiker, grāmatas The type E woman autori,  supersieviete ir sieviete, kura cenšas būt izcila visās savās daudzajās lomās un darbos, būt viss-priekš-visiem un ir savu pašas panākumu upuris.  

Jo vairāk viņa parāda, ka spēj izdarīt, jo vairāk citi no viņas prasa!!!

Un cena, ko sieviete par to maksā ar savu fizisko un mentālo veselību un labsajūtu var būt  milzīga.  

Patiesībā supersievietes sindroms ir pārāk dārgs tava laika, stresa, veselības, personīgās un finansiālās labklājības izmaksās. 

Tev ir nepieciešams jauns domāšanas veids, tāds, kur tavas dzīves vajadzības ir tik pat svarīgas kā apkārtējo vajadzības.

Vai arī tu spēlē supersievieti? 

Daudzas sievietes šodien apvieno darbu un ģimeni, uzņemoties mātes, sievas, mājsaimnieces, apgādnieces un, tās no mums virs 40, bieži arī savu vecāku aprūpētājas lomas, laikā kad viņu partneri koncentrējas tikai vienu vai divām lomām.

Paralēli tam, mēs nevēlamies novecot; mēs, par spīti ikdienas stresam, atkal un atkal veidojam sevi no jauna – meklējot jaunu dzīves jēgu, jaunus partnerus, jaunu dzīves līdzsvaru un jaunus piedzīvojumus.    

Kur tas noved?

Vēlme būt supersievietei ir galvenais stresa apēšanas un disharmonisku ēšanas ieradumu un liekā svara iemesls. 

To var labot! Tu vari iemācīties rūpēties par sevi bez egoisma un vainas sajūtas.

Aicinu kursā „Kā neapēst Stresu”, kas interesanti  interesanti un saprotami māca par sakarībām starp sievietes psihisko un garīgo labsajūtu un figūras uzturēšanu formā. Soli pa solim praktiskas stratēģijas, kas mainīs tavu domāšanu un figūru.

Nav komentāru: