Apzinātas ēšanas kursa dalībniece: fizisks izsalkums.


Viens no „vaļiem”, uz kuriem balstās apzinātībā balstīti ēšanas ieradumi, ir sava fiziskā izsalkuma atpazīšana un izmantošana ēšanas lēmumu pieņemšanā.

Te ir kā uz jautājumu „ Kā izsalkuma atpazīšana palīdz?" atbild mana apzinātas ēšanas kursa dalībniece:
Ievēroju, ka ļoti mainās maņas: smaržas un garšas izjūta. Ēdienam parādās pavisam cita garša, varētu pat teikt, ka tam vispār parādās garša, es to pamanu. Līdz šim tas tika mehāniski norīts. Attiecīgi ir radusies vēlme izvēlēties tādu ēdienu, kas garšo un sagādā baudu, lai ir piedzīvojums. Vairāk laika pavadu veikalā pie plaukta pētot un apdomājot vai šī būs mana izvēle, vai šis ir tas ko patiešām vēlos. Arī ja tas ir vīns, tad vēlos, lai tā ir bauda sākot ar aromātu un beidzot ar garšas niansēm. Kā arī piefiksēju, ka pietiek ar salīdzinoši nelielu daudzumu ēdiena un dzērienu, lai sasniegtu sāta sajūtu. kas atkal ļoti liek apdomāt par to ko ēst. „


Apzināta ēšana ieliek TEVI spēka – izvēles pozīcijās. Bez ārējiem ierobežojumiem, bez „viena tante teica, ko un cik drīkst vai nedrīkst"....

Tevī IR VISS NEPIECIEŠAMAIS, lai izveidotu veselīgas attiecības ar ēšanu, ēdienu un sevi, bez diētām un ēdiena liegšanas vai ierobežošanas.

Piedalies arī Tu apzinātas ēšanas apmācībās un es Tev iemācīšu, kā efektīvi izmantot Tavus iedzimtos, dabiskos resursus! 


Nav komentāru: