Meklē vārdu vai frāzi:

Seminārs „Apzināta ēšana – 21. gs. anti-diēta harmoniskām attiecībām ar ēdienu.”Vai esi kādreiz apēdusi puscepumu? Nevis tāpēc, ka „nedrīkstēji”veselu, bet tāpēc, ka bija pietiekoši?

Saki neiespējami? Es un manas klientes zina, ka IR iespējams.

Ka ir iespējams atbrīvoties no "ēdiena trokšņa" galvā. Atbrīvoties no diētām un ierobežojumiem un „noslēt mieru” ar ēdienu, ēšanu un savu ķermeni. No jauna atklāt savu iekšējo vajadzību ekspertu un gardēdi. Pārvaldīt stresu un sarežģītas emocijas bez ēdiena. 

Izklausās pēc BRĪVĪBAS?  

Es, Dr. Inese Millere, ārste un apzinātas ēšanas trenere aicinu uz praktiski-teorētiski-garšīgu semināru „Apzināta ēšana – 21. gs. anti-diēta harmoniskām attiecībām ar ēdienu.” 

Runāsim kā apzināta ēšana - sena, bet tai pašā laikā inovatīva un uz faktiem balstīta prāta-ķermeņa vienotības pieeja var palīdzēt Tev izveidot noturīgus veselīgas ēšanas paradumus un harmoniskas attiecības ar ēdienu.

Tu uzzināsi:
  • Sešus izšķirošus lēmumu pieņemšanas soļus, kas ietekmē to, kā cilvēki pārvalda savu svaru, bet kuri neprasa gribaspēku un atteikšanos.  
  • Kā izrauties no “Ēst-nožēlot-atkārtot!” cikla.
  • Jaunu izpratni par sevi, saviem pārēšanās cēloņiem.  
  • Ēšanas paradumu maiņas neirobioloģija jeb - tas nav par gribasspēku.
  • Apzinātas ēšanas stratēģijas, kas palīdzēs uzsākt ceļu uz stabilām veselīgām attiecībām ar ēdienu.
Semināru vadīs Dr. Inese Millere - ārste, apzinātas ēšanas trenere, stresa vadības konsultante un koučs. Inese ir pirmā un pagaidām vienīgā licencētā apzinātās ēšanas trenere un starptautiski sertificētā veselības un labjūtes (wellness) koučs Latvijā. 

Viņa ir izveidojusi KaNeapestStresu.com, kur sievietes mācās pārvaldīt stresa un emociju izraisītu ēšanu, veidot veselīgas attiecības ar ēdienu un sevi, izrauties no diētu gūsta un pievienot vairāk viegluma, veiksmes un prieka savai veselībai, savai darba un personīgajai dzīvei izmantojot apzinātas ēšanas pieeju. Pierakstieties uz lapas jaunumiem un dāvanā saņemiet mini e-ceļvedi „12 apzinātas ēšanas dāvanas”. 

Uzzini, kā mans apzinātas ēšanas kurss ir mainījis citu cilvēku dzīves, attiecības ar ēdienu un savu ķermeni

Esi gatava uzzināt par jaunu pieeju ēdienam un ēšanai? Piebiedrojies mums….Arī kungi laipni aicināti!
 

Seminārs notiks Rīgā š. g. 10.decembrī plkst. 18:00-20:00

Dalības maksa 20 Eur 

Ierobežotā vietu skaita dēļ pieteikšanās un apmaksa pirms semināra obligāta. BRĪVAS 5 VIETAS!

Lai rezervētu savu vietu, lūdzu apmakāt dalību:

AS “ SEB”, konts: LV49UNLA0050024114654  Inese Millere

Norāde: dalība seminārā 

Pēc apmaksas lūdzu informē mani, rakstot uz info@inesemillere.com. Nosūtīšu semināra detaļas.  

!!! Ja esi nogurusi no tradicionālās – “ēst mazāk – kustēties vairāk” jeb diētu pieejas, jo zini, kas tā nestrādā, tad šajā seminārā tev būs iespēja saprast vai apzināta ēšana ir pieeja, kas varētu derēt Tev. 

No comments: