Meklē vārdu vai frāzi:

Apzināta ēšana un meditācija | Apzinātības meditācijas.Vai zināji, ka apzinātas ēšanas prakses un noturīgu veselīgas ēšanas paradumu izveidošanas pamats ir meditācijas prakse?  Tieši apzinātības meditācijas (mindfulness meditations).

Apzinātības meditācija veido stabilitāti un sevis apzināšanos, kas mums ir nepieciešama, lai mirkli pēc mirkļa ievērotu to, kas notiek mūsu ķermeņos, sirdīs un prātos. Lai mācītos atbildēt mūsu vajadzībām ar precizitāti un prasmīgi. 

Meditācijas prakse mūs satiek katrā mūsu esības līmenī: fiziski tā palīdz mums izprast mūsu fiziskā izsalkuma un sāta sajūtu signālus. Tāpat arī ievērot spēcīgu emociju fiziskās manifestācijas. 

Psiholoģiski meditācija palielina mūsu stresa noturību, palīdzot mums attīstīt spēju tolerēt un pat pieņemt nezināmo, pārmaiņas un diskomfortu. Tādējādi mazinot vai pat pārtraucot emociju un stresa apēšanu.   

Manā apzinātas ēšanas kursā tev ir iespēja apgūt vairākas apzinātības meditāciju (mindfulness meditation) prakses. 

Iepriekšēja meditāciju pieredze nav nepieciešama. 

Ja vēlies ne tikai apgūt apzinātības meditācijas, bet darīt to ar „pievienoto vērtību”, tiekamies apmācībās. Grupā vai individuāli. Klātienē vai virtuāli.

No comments: