Meklē vārdu vai frāzi:

Apzinātas ēšanas kurss grupā.


 • Vai Tev ir ēšanas paradumi, kurus Tu gribētu mainīt, jo bieži, par spīti Taviem labākajiem nodomiem, centieniem un zināšanām izdarīt veselīgāko izvēli, tie Tevi sabotē?
 • Vai ēdiens Tev palīdz justies labāk, kad esi bēdīga, satraukta, vai vientuļa? Vai esi mēģinājusi daudzas diētas, bet zini, ka turpmāk tā dzīvot un ēst nevēlies?
 • Vai Tu seko striktiem uztura noteikumiem, bet tie traucē Tev justies brīvai un dzīvot pilnvērtīgi?
 • Vai Tu bieži pieķer sevi domājam par ēdienu: brokastīs, pusdienās, vakariņās, katrās uzkodās, katrā malkā, tikko pamodusies, pirms aizmigšanas un visos brīžos pa vidu?
 • Vai Tavas attiecības ar ēdienu ir sarežģītas un Tu nezini, kādēļ?

Tas Tevi nomāc. Tas traucē Tev pilnībā realizēt savu potenciālu un būt labākajai sevis versijai.

Tagad iedomājies, cik laba būtu sajūta sadziedējot šo apsēstību, izveidojot jaunas, harmoniskas, veselīgas attiecības ar ēdienu, savu prātu, emocijām un ķermeni. Izprast un pabarot visus savus izsalkumus.

Iedomājies, cik brīva, laimīga, viegluma pilna un līdzsvarota varētu būt Tava dzīve, kad TU pārņemtu kontroli. Un atgūtu Brīvību baudīt dzīvi ar visām maņām un pilnvērtīgi.

Tu esi gatava pārmaiņām.

Dr. Inese Millere aicina Tevi pievienoties 10 nedēļu/nodarbību apzinātas ēšanas un dzīvošanas kursam.


Kurss balstīts apzinātības, intuitīvās ēšanas un pozitīvā neiroplastiskuma principos un atklājumos.

Kurss sastāv no 10 iknedēļas klātienes nodarbībām (katra ~2h 15 minūtes gara), izdales materiāla, apzinātības praksēm-meditācijām, grupas diskusijas, katras nodarbības kopsavilkuma ar galveno punktu izcēlumiem un ikdienas e-motivātoriem - "Apzinātības mirkļiem" (ko ikdienas saņemsi savā e-pastā). Iepriekšēja meditācijas pieredze nav nepieciešama. Svarīgs kursa aspekts ir mājas darbi.

Kurss māca kā:
 • Atbrīvoties no diētām uz visiem laikiem.
 • Atpazīt un godāt savas izsalkuma un sāta sajūtu norādes.
 • Izdarīt “prasmīgas” izvēles par kad, ko un cik daudz ēst bez ierobežojošiem likumiem.
 • Atpazīt un tikt galā ar saviem neizsalkuma pārēšanās izraisītājiem.
 • Pārtraukt neapzinātu, stresa un emocionālo ēšanu, kura sabotē vairumu dzīvesveida pārmaiņu mēģinājumus.
 • Risināt savas patiesās vajadzības neizmantojot pārtiku.
 • Izjust prieku un baudu ēdot savus mīļos ēdienus bez vainas sajūtas un/vai pārēšanās.
 • Uzticēties sev ēdot visus ēdienus – pat tos, kuri šobrīd ir “aizliegti”.
 • Rūpēties par savu ķermeni, prātu, sirdi un garu, lai varētu dzīvot ar prieku, jēgpilni un veselīgi.
 • …un tik daudz ko citu!
  
Dalība visā nodarbību kursā, maksājot par visu kursu 295 eiro

Maksājot divās daļās (otrais maksājums pirms 3.nodarbības) - 320 eiro

Kur: Rīga, centrs  

Kad: lai uzzinātu par nākošo grupu, lūdzu rakstīt uz info@inesemillere.com 


Kursu izveidojusi un vada Dr. Inese Millere - ārste, apzinātas ēšanas trenere, stresa vadības konsultante. Inese ir pirmā un pagaidām vienīgā licencētā apzinātās ēšanas trenere un starptautiski sertificētā veselības un labjūtes (wellness) koučs Latvijā. Apguvusi pozitīvā neiroplastiskuma profesionālo kursu pie Rick Hanson. 

Viņa ir izveidojusi KaNeapestStresu.com, kur sievietes mācās pārvaldīt stresa un emociju izraisītu ēšanu, veidot veselīgas attiecības ar ēdienu un sevi, izrauties no diētu gūsta un pievienot vairāk viegluma, veiksmes un prieka savai veselībai, savai darba un personīgajai dzīvei, izmantojot apzinātas ēšanas pieeju. Pierakstieties uz lapas jaunumiem un dāvanā saņemiet mini e-ceļvedi „12 apzinātas ēšanas dāvanas”.

Vārds kursa dalībniecei Inetai: „ Es uz  apzinātas ēšanas kursu atnācu, pilna raižu par savām disfunkcionālām, atkarīgām attiecībām ar ēdienu, "stresa apēšanu". Tas bija jau sen veidojies "dvēseles mocītājs", kas ar dažādu intensitāti manā dzīvē bija klātesošs jau no pusaudzības laikiem (līdzatakrība ģimenē, pusaudža kompleksi, vēlākā dzīvē - stresi darbā, pašas attiecībās, mācībās utt.). Lielākie ieguvumi - visa šī mehānisma izgaismošana, apzināšanās, kā tas veidojas. Tagad man ir instrumenti, kas palīdz lieliski pārkārtot šīs rutinizētās aplamās attiecības. Aicinājums - būt vērīgai pret to, kas notiek ar mani - kā izjūtu izsalkumu, kā pamanīt sāta sajūtu, kā ieturēt pauzi un rīkoties, kad kardinājumā "aizraujas elpa", kā pieņemt sevi un sevi nemocīt. Lieliskas meditācijas tehnikas! Vai tie nav grandiozi ieguvumi?! Visvairāk patika tas, kā viss tika noorganizēts - visas šīs nedēļas pagāja šajā "tēmā". To veicināja, uzturēja tas, ka bija jāveic mājas darbi (piemēram, meditēšana, atkal kāda jauna pieeja ēšanas procesā...), bija katru dienu sūtījums e-pastā, kas arī palīdzēja uzturēt dzīvas attiecības ar tēmu, kuru izzinu un apgūstu. Svarīga bija domu apmaiņa ar citiem kursa dalībniekiem, uzaicinājums dalīties savā pierdzē. Tas viss brīniškīgi motivēja "pārkārtoties".  Paldies, Inesei, kura brīnišķīgi, gudri un godprātīgi ar mums strādāja!” 

Vārds kursa dalībniecei Ivetai: „Tā kā tuvojas gada beigas, tad atskatoties uz 2017.gadu, apzinātas ēšanas kurss ir burvīgākā pieredze un mācību stunda visā šajā gadā!!! Visu savu apzināto mūžu esmu cīnījusies ar svara problēmēm, neskatoties uz to, ka vienmēr esmu centusies ieviest savā ikdienā veselīgu ēšanu un aktīvi sportojusi. Tik un tā problēmas ar pārēšanos un vainas sajūta nekad mani nav atstājušas! Tad nu devos uz kursu, lai atbrīvotos no pērēšanās un visa liekā! Vislielākais ieguvums pēc kursa ir tas, ka es esmu iemācījusies atpazīt izsalkumu! Tas man bija viss lielākais šoks, kad kursa sākumā man pat vairs nebija ne jausmas, kā saprast, vai ir izsalkums vai nav..... Kurss kopumā bija brīnišķīga pieredze/ceļojums atpakaļ pie sevis! Tas it kā iegrieza to dabisko ratu, kas bija apstājies. Kad dabas ieliktās maņas vairs nestrādā dabīgi, bet tiek vadītas mehāniski! Milzīgs ieguvums arī bija meitenes, kad dalījās savos iespaidos, novērojumos un problēmās! Kursu ieteikti pilnīgi jebkuram cilvēkam, neatkarīgi vai  ir problēmas ar ēdienu vai nav! Jā, meditācijas arī ir viens no lielajiem ieguvumiem! Un protms, kur bez brīnišķīgās skolotājas, Ineses!!!!Esmu bezgala pateicīga par šo brīnišķīgo iespēju! Kursa laikā kļuvusi par 6kg vieglāka:):):)

Kad apzināta ēšana paliek tikai jēdziens, tam mūsu dzīvēs ir maz pielietojuma. Kad tā ir apgūta un tiek izmantota, tā kļūst par spēcīgu instrumentu, lai mēs savās dzīvēs pilnībā varētu izmantot savu potenciālu, netērējot to cīņās ar pārslodzi, stresu, un pārēšanos.

Nāc, apgūsim to kopā!
         

No comments: