Apzinātas ēšanas kursa dalībnieces atsauksme.

Apzinātas ēšanas kursa beidzēja raksta:
Pašā sākumā jau gribu Jums pateikt MILZĪGU PALDIES!!!!!! Ja vien būtu iespējams kā pateicību dāvātu Jums visas pasaules skaistākos ziedus!!!
Savu sāpi pirms kursiem jau izklāstīju diezgan garā vēstulē, bet īsumā  - problēma bija tā, ka pārēdos bieži, jutos slikti un sapratu, ka ēdu daudz, bez izsalkuma, bez sāta sajūtas. Biju bez enerģijas, bez prieka, vienkārši - eksistēju. Sapratu, ka problēma ir kaut kur citur, nevis ēdienā, bet pati es ar to nekad nebūtu tikusi galā. Biju iekritusi tajā "nelaimīgajā "bedrē uz savas ielas un tiešām, biju dusmīga uz sevi un nenoliegšu, ka meklēju arī  vainīgos apkārt. Netiku no tās ārā.

Tas dzejolis, Inese, ir tik iedvesmojošs - Paldies Jums par to!

Visas šīs astoņas nedēļas bija kā burvīgs ceļojums. Es tik ļoti izbaudīju šo laiku! No nedēļas uz nedēļu pētīju, analizēju, eksperimentēju, izdarīju secinājumus, cietu arī, protams, neveiksmes, bet tad atkal cēlos un vēlos no bedres laukā! Tik ļoti izbaudīju šo brīvības sajūtu attiecībā uz ēdienu, izbaudīju šo īpašo sajūtu  - bez vainas sajūtu un dzīvi bez noteikumiem (attiecībā uz ēdienu). Es varu droši teikt, ka pēdējo nedēļu laikā man ļoti reti ir bijusi šī pārēšanās sajūta, bet ja ir, tad  tik tiešām pieņemu kā mācībstundu un sāku analizēt vērtēt un izdarīt secinājumus. Es šo ceļojumu nosauktu "Prāta un ķermeņa atkalsatikšanās", jo kādu laiku tie viens no otra bija aizmaldījušies.
Rezultāts - manī ir atgriezusies enerģija, manī ir tik daudz ideju, ko vēlos realizēt, esmu sevi  biežāk palutinājusi ar kosmetologa apmeklējumiem, esmu ar lielu prieku  nopirkusi sev jaunu apģērbu, esmu apmeklējusi vairākus teātrus un koncertus, esmu sākusi katru rītu vingrot un vakaros doties garās pastaigās, esmu ienesusi arī attiecībās kādas jaunas un pozitīvas vēsmas. Es pilnīgi izbaudu kā dzīvē izpaužas teiciens - "mainies pati un visa pasaule ap Tevi mainīsies".
Tikai tagad pamanīju, ka visā šajā ieguvumu klāstā nav runa par ēdienu!
Tā patiešām nav vairs tēma Nr. 1 par ko es domāju. Nē, tas nenozīmē to, ka es par ēdienu nedomāju, es domāju - tikai pilnīgi citādāk kā pirms 8 nedēļām.
Šobrīd  ēdiens kalpo man, lai es justos labi, nevis es kalpoju ēdienam, kad visas domas ir par un ap ēdienu. Šobrīd manas attiecības ar ēdienu ir ļoti draudzīgas un pat mīlestības pilnas, nevis naidīgas un pilnas pārmetumiem. Rezultātā arī svars ir mazliet sarucis, bet tas nav mans pašmērķis - tas šim procesam ir vēl viena pievienotā vērtība.
Pēdējās dienās pamanu, ka darot kādu lietu es ar visu uzmanību spēju būt šajā lietā, nevis maldīties domu labirintos.Man ir sajūta, ka esmu apzinātāka. Es apzinos to, ka tas ir tikai ceļa sākums, bet esmu cerību pilna, ka šo jauno ceļu iešu pa citu ielu!
Es noteikti šo kursu ieteiktu tiem cilvēkiem, kuri ir gatavi pārmaiņām, pieliekot ļoti daudz pūļu, jo rezultāts ir proporcionāls ieguldītajam darbam, bet rezultāts ir brīnišķīgs.

Vēlreiz, Inese, LIELS JUMS PALDIES par ceļu ko gājām kopā, Jūsu pavadībā.


Dziļā cieņā un pateicībā Zane 

Nav komentāru: