Meklē vārdu vai frāzi:

Apzināta ēšana - izvēles dāvana.


Apzināta ēšana katrā mirklī mums piedāvā IZVĒLI.  

Viena no lielākajām pārmaiņām, ko cilvēki pamana integrējot apzinātību savos ēšanas paradumos, ir lielāka spēja izdarīt katrai situācijai labāko izvēli

Kā tas notiek? 

Nē, tā nav maģija, tās ir izmaiņas tavās smadzenēs (es zinu, pārsteidzoši!).

Pieņemot konkrētu lēmumu, uzmanības pievēršana pašreizējam brīdim, aicina tevi iesaistīties savā šībrīža pieredzē no mierīgas apsvēršanas vietas, nevis balstīties uz agrāko pieredzi vai nākotni. 

Tas nenozīmē, ka tu nevari izmantot savu iepriekšējo pieredzi: ja tu zini, ka daži pārtikas produkti tev izraisa vēdera problēmas, tad ir gudri šīs zināšanas integrēt savā pārtikas izvēlē. Tajā pašā laikā redzēt katru ēdienreizi kā jaunu iespēju pabarot sevi veidā, kas liek tev justies labi. 

Kad mēs pieņemam lēmumus no mierīgāka un izvērta skatu punkta, mēs varam iepauzēt, apzināties mūsu iespējas, un tad pieņemt labāko lēmumu. Par to - kad ēst, ko ēst, cik daudz ēst. Tad doties tālāk (dzīvē :)).

Ja tev ir izvēle, tu vienlaicīgi sev dāvā arī BRĪVĪBU

Tev nav nepieciešams izvēlēties pārtikas produktus pamatojoties uz to, ko ēd kāds cits, vai pamatojoties uz neizprotamiem ēdienu "noteikumiem" (kuri, būsim atklātas, mainās nepiedodami bieži!). Vai pamatojoties uz mēģinājumiem piespiest savu ķermeni kļūt citādam (slaidākam ?) 

Tu esi vērtīga tāda kāda tu esi tagad – ķermeņa izmaiņas neietekmē tavu iedzimto vērtību.   
Pieņemt (mīlēt) savu ķermeni nozīmē, ka tu esi tā, kura nosaka ko ēst; soli pa solim iepazīstot to, kāds un cik daudz ēdiena liek tavam ķermenim justies labi.

Tas ir tavs ķermenis. Tas ir tavs ēdiens. Tā ir tava izvēle. Tava DZĪVE!  Esi gatava sper soli tai pretīm? Nāc, spersim to kopā >>>

No comments: