Kā būt laimīgai bez iemesla...


Meditācijas tehnikas no šobrīd vienīgās mana Skolotāja Thičs Nhats Hanhs (Thich Nhat Hanh) latviski tulkotās grāmatas “Ik solī miers”:

Pareizie jautājumi

Dažreiz mūs nomāc melanholija: “Ko es daru nepareizi?”. Bieži uzdoti, šādi jautājumi mūsu apziņā iesēj nepārliecinātību, kura pāraug depresijā. Cikliski atkārtojot šo jautājumu un sūkstoties par smago dzīvi, nokļūstam apburtajā lokā, no kura ir jārāpjas ārā.

Kā būtu, ja mēs pacenstos ieraudzīt skaistumu vienkāršajās lietās un uzdodot jautājumu: “Bet kas manā dzīvē ir labs?”. Vai šodien nav brīnišķīgs laiks? Varbūt rīt būs vēl labāks!

Diemžēl vairumā gadījumu cilvēki nenovērtē to, kas viņiem ir. Biežāk jautājiet sev par to, kas labs ar jums notiek šobrīd. Spēja priecāties par svaigu vēja brāzmu ir patiesa smaida atslēga.”

Apzinātas ēšanas kursā soli pa solim, caur specifiskām stratēģijām un apzinātības praksēm, tu mācies to, kā uzdot ‘pareizos’ jautājumus, kas vairo tavu laimes sajūtu un palīdz mazināt vajadzību lolot sevi ar ēdienu. Tas maina tavas attiecības ar ēdienu pozitīvā virzienā uz visiem laikiem. 

BRĪVĪBA, bez ierobežojumiem un liegšanas sajūtas! Būt laimīgai bez iemesla, atkal un atkal un atkal no jauna, katru brīdi. Jo tas nav (tikai) par ēdienu, tas ir par visu tavu DZĪVI!Nav komentāru: