Meklē vārdu vai frāzi:

Vai speķis ir bīstams? Ko saka zinātne par uztura modi.


Vai tauki tev tiešam ir bīstami? Vai tev jāēd mazāk sāls? Un kas tad tajā glutēnā tur ir tik slikts? Raksta autors mēģina atdalīt uztura faktus no mītiem.


"Veselīga diēta nav par ierobežošanu, bet dažādu produktu ietveršanu”, teikts rakstā.

Apzinātā ēšanā runājam mēs tieši par to – visiem produktiem ir vieta veselīgā uztura plānā. Ja mēs izmantojam principu – līdzsvars, daudzveidība un mērenība. Ja atbrīvojamies no vainas sajūtas par tā saukto ‘neatļauto”produktu ēšanu. Viss atrisinās, viss uzturs harmonizējas. Tas ir viens no apzinātas ēšanas kursa ieguvumiem.  

Vai tu jebkad esi brīnījusies, kāpēc tie, kuri diēto izskatās to dara vienmēr – ietur diētu vai to neietur? Dara-nedara. Balts-melns. Laba-slikta. Jo-jo: ēd-nožēlo-atkārto.  

Tas ieslēdz diētotāju cietumā. Pasaule saraujas maza, mazītiņa. Domas un darbība grozās tikai ap to, ko drīkst vai nedrīkst ēst.
BRĪVĪBA, prieks un harmoniskas attiecības ar ēdienu šķiet kā tāla, sen aizmirsta zeme, kurā gribas atgriezties, bet īsti nav sapratnes kā.

Apzināta ēšana, saukta arī par ne-diētas pieeju svara optimizācijai un harmonisku attiecību ar ēdienu izveidošanai, var palīdzēt. Uzzini vairāk šeit.

No comments: