Meklē vārdu vai frāzi:

Kāpēc man labāk patīk sievietes 40+ gados.


Jo vecāks es kļūstu, jo vairāk novērtēju sievietes, kuras ir pārkāpušas 40 gadu slieksni, atzinis amerikāņu žurnālists Endijs Rūnijs (Andy Rooney).

Tam ir daudz iemeslu.

Piemēram, 40+ gados sieviete nekad nepamodinās tevi nakts vidū, lai pajautātu: „Par ko tu domā?”. Viņu tas neuztrauc. Ja 40+ gados sieviete negribēs kopā ar tevi skatīties televīzijas raidīto sporta pārraidi, viņa tāpēc nesēdēs tev līdzās uz dīvāna un nečinkstēs. Viņa nodarbosies ar savām lietām, parasti ar to, kas viņai šķiet daudz interesantāks par kārtējo hokeja maču TV.

40+ gados sieviete ir iepazinusi sevi pietiekami labi, lai būtu pārliecināta par to, kas viņa ir, ko vēlas un no kā to vēlas. Tikai ļoti nedaudzas sievietes brieduma gados interesē tavs viedoklis par viņu vai par to, ar ko viņa nodarbojas.

40+ gados sieviete apzinās savu vērtību. Diezin vai viņa sarīkos skandālu operā vai glaunā restorānā. Protams, ja tu to būsi pelnījis, viņas tevi bez emocijām vienkārši nošaus, ja būs pārliecināta , ka netiks pieķerta. Sievietes brieduma gados neskopojas ar uzslavām, bieži vien pat nepelnītām. Viņas zina, kā sāp nepateicība.

40+ gados sieviete ir pietiekami pašpārliecināta, lai varētu iepazīstināt tevi ar savām draudzenēm. Gados jauna sieviete tevi nerādīs pat labākajai draudzenei, jo  neuzticas savam partnerim. Sievietei brieduma gados nebūs greizsirdīga, ja tev viņas draudzenes šķitīs simpātiskas. Viņa zina, ka draudzenes viņu nepadraud. 

40+ gados sievietes intuīcija ir kā gaišreģei. Tev nav vajadzības atzīties savos nodarījumos — viņa tāpat par tevi visu zina. Spilgti sarkanas lūpas sievietei 40+ gados izskatās daudz labāk nekā tām, kurām vēl nav pat 30. Ja iemācīsies neievērot tās pāris krunciņas viņas sejā, tu sapratīsi, ka sieviete pēc 40 gadu vecuma ir daudz seksuālāka nekā jaunākās daiļā dzimuma pārstāves.

40+ gados sieviete ir atklāta un godīga. Viņa runās skaidru valodu, ja tu esi kretīns vai uzvedīsies kā lops. Tev nekad nevajadzēs zīlēt, ko viņa par tevi domā.

Un, jā – ir daudz iemeslu jūsmot par sievietēm, kurām ir pāri četrdesmit. Diemžēl to pašu nevar teikt arī par vīriešiem. :);)

Pārpublicēts no puaro.lv 

No comments: