Meklē vārdu vai frāzi:

Filmu terapija neapzinātiem ēdājiem | Filmas par (ne)veselīgu uzturu.


Ja tev ir nepieciešama motivācija, lai mainītu savus bieži neapzinātās ēšanas paradumus, filmu terapija var būt lielisks pirmais solis.  

Filmas ir ne tikai izklaidējošas. Šad un tad pareizi uzlikts akcents var iemācīt mums kaut ko svarīgu un pārveidot mūsu domas un rīcību. Tās ir labas ziņas tiem cilvēkiem, kas vēlas ēst veselīgāk, bet kuriem ir nepieciešams neliels stimuls, kas var palīdzēt mainīt domāšanas veidu. 

Veselīgs dzīvesveids, kā jebkuras pārmaiņas ir cikliskas, paslīdēšana ir dabiska, un filmas ir lielisks uzmundrinājums tām, kuras jau nostājušās uz apzinātas ēšanas takas, bet kādu iemeslu dēļ ir sākušas slīdēt atpakaļ vecajos paradumos un riskē zaudēt motivāciju, lai turpinātu.  

Filmas, kas palīdzes tev ienest vairāk apzinātības tavās uztura izvēles:  

Supersize Me.. Šī ir lieliska filma, kas palīdzēs izbeigt paradumu ēst ātrās ēdināšanas restorānos (McDonald's, Hesburger u.c.). Es garantēju, ka pēc filmas noskatīšanās, tu padomāsi divreiz pirms no jauna tur iegriezties. 

Food Inc. Šī filma palīdzēs tev pacietīgi stāvēt rindā zemnieku tirdziņos. Redzētais par saujiņu mega-korporāciju, kas padara ēdienu ātru, lētu un visai apšaubāmu, jādomā tevi vismaz darīs raižpilnu.  

Fast Food Nation. Atkarīga no liellopa gaļas? Pēc šīs filmas noskatīšanās tu vari konstatēt, ka tavs burgers vai sulīgais steiks vairs nemaz tik labi negaršo.

The Price of Sugar. Ja tu esi saldummīle, kuras dzīvē šķiet valda atkarība no cukura, noskaties šo filmu. Filma palīdzēs tev attīrīties no cukura un var tev likt meklēt alternatīvus veidus, kā apmierināt kāri pēc kaut kā salda.   

King Corn.  Neesi īsti pārliecināta, kāpēc svara kontrole ir tik grūta? Filma tev atklās to, kas tad īsti slēpjas ēdienā, kas iespējams stāv ceļā taviem svara optimizēšanas mērķiem.   
Kāda filma tev, kas palīdz palikt uz veselīga un apzināta dzīvesveida takas?
 

No comments: