Meklē vārdu vai frāzi:

Apzināta ēšana – kā mainīt ēšanas paradumus ‘nesāpīgi ‘un uz mūžu?

Apzināta ēšana, manuprāt, ir vishumānākā iespēja izveidot un saglabāt harmoniskas attiecības ar ēdienu un sevi. Neierobežojot un nekritizējot sevi.Bet mīlot un pieņemot. 

Jo īpaši sievietēm pēc 40, kad fizioloģiskās izmaiņas bieži rezultējas neizprotamā svarā pieaugumā. Un jau doma vien par kārtējo diētu, tikai palielina stresu un liek visam atmest ar roku.

Te ir ko par sadarbību ar Inesi un viņas apzinātas ēšanas  pieeju raksta Latvijas mediji.

Diabēta avīze

Hronisku saslimšanu gadījumā, tādu kā cukura diabēts, ir nepieciešams ievērot noteiktu uztura plānu. Daudziem tieši diēta kļūst par lielāko izaicinājumu cukura diabēta kontrolē un ārstēšanā.

Apzinātas ēšanas pieeja palīdz sniegt savam ķermenim to, ko tas vēlas, kas tam kārojas un to, kas tam vajadzīgs (līdzsvarotu, daudzveidīgu, mērenās devās), un sasniegt cukura diabēta ārstēšanas mērķus, vienlaikus novēršot ar ēšanu saistīto stresu, pārēšanos un neizbēgamo vainas sajūtu.

Lasi Apzinātas ēšanas kursa "Kā neapēst stresu?"dalībnieces, psiholoģijas maģistre, Latvijas Diabēta asociācijas valdes priekšsēdētājas Guntas Freimanes novērojumus un pārdomas.


Žurnāls „Annas Psiholoģija”  

Kaloriju skaitīšana, lai būtu tievāka = skaistāka. Tikai un vienīgi veselīgs uzturs, lai dzīvotu ilgi un laimīgi. Gardēžu maltītes ikdienā, lai ik uz soļa gūtu baudu… Kur ir trauslā robeža, kad šāda ņemšanās nonāk dzīves centrā, kļūst par atkarību?

Lasi: Oda ēdienam. Kā apsēstība (Annas Psiholoģija oktobra numurā. Pārdošanā līdz decembrim). 

Citu kursa "Kā neapēst stresu?"dalībnieču atsauksmes lasi šeit.

No comments: