Meklē vārdu vai frāzi:

Te ir kāpēc sevis saukšana par slinku tevi sabotē.

Ja tu - tāpat kā daudzas gudras un aizņemtas sievietes, cīnās ar pārēšanos, emociju un stresa apēšanu, vai liekiem kilogramiem, es gribu parunāt par lielu mītu, ka varētu būt daļa no problēmas.
 
Tu neesi slinka un tici man, ka tev nav nepieciešams "censties vairāk" vai atrast veidu lielāka gribasspēka sakopošanai.  
 
Tu esi gudra un esi pieradusi sasniegt rezultātus. Vairumā citu jomu, tu liec lietām notikt. Tu esi pieradusi būt efektīva - un rezultātu neredzēšana šajā vienā jomā, iespējams, dara tevi ‘traku’. Tu varbūt vaino sevi, ka neesi darījusi pietiekami daudz.

 Ja tu sev saki līdzīgas lietas:  
 
Es varētu būt disciplinētāka….. .
 
. . .strādāt vairāk   
 
. . .kontrolēt manas iekāres. . .
 
Negribu būt nepatīkama, bet - Kā tas tev strādā?  
 
Lieku galvu ķīlā, ka nestrādā.  

Ja tu es iestrēgusi pārēšanās ciklā, kas nemainās un svarā, kas nemazinās, gudrākā lieta, ko tu vari darīt, ir pārtraukt domāt, ka esi slinka vai, ka tev trūkst gribasspēka.  
 
Pirmkārt, tas, iespējams, nav taisnība. Pārskati savu pārējo savu dzīvi, un pasaki man, ka neesi sieviete, kas zina, kā strādāt daudz un paveikt grūtas lietas.
 
Es pagaidīšu....  
 
Es jau tā arī domāju!
 
 
Noturīga veselība, laime, vai svara zudums nekad nav ticis sasniegts ar ciešanām, nebeidzamu disciplīnu, vai liedzot sev garššigu ēdienu.
 
Ticēšana šim mītam tikai atstās tev vēl lielākas iztukšotības, stresa, un galu galā, bezcerības sajūtu.  

Kas strādā?
 
Sāc ar realitātes pārbaudi: tavas attiecības ar ēdienu ir sarežģītas.

Ja tu pārēdies, ēdiens tavā dzīvē kalpo noteiktam mērķim. Saprast, kas tas ir, ir pirmais solis, lai ilgtermiņā izdarītu veiksmīgas izmaiņas.
 
Īstā patiesība ir tāda, ka daudzas gudras un daudz sasniegušas sievietes vēršas pie ēdiena, jo tas ir viegli pieejams, ērts veids, kā justies mazliet labāk, samazināt stresa sajūtu, vai arī iegūt nelielu komforta vai viegluma garšu, vai vismaz uz brīdi izmuktu no savas trakās dzīves.

Ja tev pietrūkst miega, laika, pacietības, vai cita veida pašaprūpes vai sevis lološanas veidu, tu vari ēdienu sajust kā savu (vienīgo) draugu.
 
Saprast kā paveikt nelielas (un lielākas) dzīves pārmaiņas, lai tava dzīve no jauna atgūst līdzsvaru un tu pabaro savas vajadzības, nepaļaujoties uz ēdienu, ir būtiska daļa no procesa. Tur tad arī sākas patiesais slaidums.   
 
Sāc darīt to savādāk. Pārtrauc saukt sevi par slinku vai vāju un sāc meklēt to, kāpēc šokolāde „sauc tavu vārdu”.  

Kad tu sāc saprast, kas īsti notiek, tu esi uz īstā ceļa, ejot pareizajā virzienā - tādā, kas ved uz patiesu progresu.

Vēlies vairāk norāžu? Sāc apgūt apzinātas ēšanu jau šodien.

Beidzot ir PIENĀCIS TAVS LAIKS. Gaidu tevi!      

No comments: