Meklē vārdu vai frāzi:

Kā pārvarēt plaisu starp to, ko tu zini un, ko tu reāli dari (mēģinot optimizēt svaru)

Vai tu kādreiz prāto par to, kāpēc tu tik skaidri vari redzēt, kas tev ir jādara, lai optimizētu svaru un justos tieši kā tu vēlies - bet tu nevari izdarīt, lai tā notiktu?  
 
Tu tiešām neesi viena.
 
Iespējams, ka tu nepamani divas būtiskas lietas, kas attur tevi no panākumiem.   

Ja tu nesaņem gaidītos rezultātus, tev būtībā ir divas izvēles panākumu gūšanai.  
  • Tu vari mēģināt strādāt grūtāk.
  • Vai tu vari mainīt to, ko tu dari, un mēģināt iegūt kārotos rezultātus izmantojot citu pieeju - to, kas risina tavas dzīves realitāti, un tos iemeslus, kas tur tevi iestrēgušu vai liek justies tik nomāktai.
Tas izklausās lieliski - izņemot dažus baltos plankumus.  

Tu nevari redzēt, kur tu nevari redzēt, un tu nezini, ko tu nezini. Tas nozīmē, ka tu vari nespēt identificēt savus slēptos izsalkumus un iemeslus, kāpēc tu izmanto ēdienu. Tu vari justies bezcerīga domājot par laika atvēlēšanu sev, vai tev var nebūt ne jausmas, ko darīt savādāk.  

Tu iespējams zini, ka labākas rūpes par sevi ir svarīgas, bet vari justies vainīga padarot to par savu prioritāti. Tu pat vari nezināt, kur sākt, vai tu varētu justies pārāk iztukšota, lai sāktu.  

Tu neesi viena.
 
Ikdienas redzu kā daudzas izcilas sievietes paliek iestrēgušas svara optimizācijas „kāmja ritenī”, jo viņas vēlas darīt lietas savādāk, bet viņas nezina, kā.

Proti, viņas (vēl) nezina pareizo stratēģiju un viņām nav pareizais atbalsts, lai tas varētu notikt.
 
Panākumi ir neizbēgami, kad tu
  • Uzdod sev pareizos jautājumus.  
  • Tev ir pareizie rīki un resursi, tādējādi tu vari implementēt dzīvē savas zināšanas.  
  • Tev ir resurss, kas palīdz tev uz lietām skatīties reāli un paveikt-spējīgi, lai tu nejūties visu veicamo lietu pārmākta un, lai palīdzētu tev redzēt savu progresu un galamērķi, ja tu pati to nevari  saskatīt.
  • Tev ir nepieciešamais, lai tu pārtrauktu maldīties kokos un sāktu meža apsaimniekošanu - atrastu viedus veidus, kā risināt reālas problēmas ar laiku, stresu, savu grafiku, un savu dzīvi.

Vai tu ievēroji, ka diētām ar to nav nekāda sakara?

Atvēli laiku, lai pārdomātu – kādas būtiski svarīgas puzzles detaļas tev pietrūkst, lai veiksmīgi sasniegtu tavus mērķus.

Ātrākai transformācijai esi laipni aicināta pievienoties Apzinātas ēšanas kursam. Tajā es dalīšos ar būtiskām stratēģijām, kas palīdzēs tev izkļūt no ‘slazda’ un gūt izcilus rezultātus. 

  

No comments: