Meklē vārdu vai frāzi:

Biežākie nāves iemesli. Aptaukošanās izvirzās top pozīcijās.


“Cilvēki jocīgi vērtē riskus dzīvībai. Viņi baidās kļūt par auto satiksmes negadījuma upuriem, taču mierīgi aizsmēķē cigareti. Baidās lidot ar lidmašīnu, taču mierīgi runā pa telefonu, vadot automašīnu”, raksta LA.lv.
Infografika ilustrē biežākos nāves iemeslus Lielbritānijā (organizācijas National Health Service dati).

Laiks rīcībai: 

"Aizdomājies par savu veselību jau šodien.

Ja gribi gribi dzīvot ilgāk, daudz efektīvāk ir baidīties no cigaretēm un aptaukošanās nekā no iedomu bīstamībām." - raksta LA.lv

No savas puses un pieredzes, ikdienā strādājot ar cilvēkiem, kuri vēlas mainīt savus paradumus, gribu piebilst -- baidīties nenozīmē rīkoties

Papildinot augstākminēto - ar darbu saistītais stress un nostrādāto stundu skaits (darba slodze) ir ļoti nozīmīgs sirds un asinsvadu slimību riska faktors, un tas ir pielīdzināms pamata kardiovaskulāro riska faktoru summai (smēķēšana, alkohola lietošana, neracionāls uzturs, fiziskā mazaktivitāte) – tāds ir viens no klīnikas Premium Medical sadarbībā ar Rīgas Stradiņa universitāti un Latvijas Personāla vadīšanas asociāciju veiktā pētījuma secinājumiem. (avots www.premiummedical.lv)

Ja vēlies adresēt stresu - pamatcēloni, kas sabotē veselību un slaido līniju,  būt vesela un ar optimālu svaru, laiks spert pirmo soli ir TAGAD. Šeit ir kā tu to vari paveikt.

No comments: