Meklē vārdu vai frāzi:

OsteoSanum — dabiska un droša aizsardzība pret osteoporozi.


Osteoporoze ir slimība ar kuru nākas saskarties biežāk, nekā mēs domājam. Medicīnas statistika liecina, ka pasaulē katra trešā sieviete un katrs ceturtais vīrietis pēc piecdesmit gadu vecuma jau cieš no osteoporozes. 

Tādas lūk 'mežģīnes' veidojas osteoporozes dēļ.

Nākotnes prognozes nevieš cerības: ar laiku osteoporoze skars aizvien vairāk cilvēku. Katras otrās sievietes un katra trešā vīrieša atlikušās dzīves laikā notiks kaulu lūzums sadilušo kaulu jeb osteoporozes dēļ.

Pēdējo gadu laikā osteoporozes medikamentozā terapija ir sasniegusi pietiekami augstu līmeni, diemžēl tajā pašā laikā pilnībā izārstēt osteoporozi nav iespējams.
Tādēļ labākā ārstēšana ir profilakse, turklāt profilakses pasākumi jāsāk pēc iespējas ātrāk. Saslimšanu var pamanīt tikai tās vēlīnās stadijās, kad ārstēšana vairs nedod nozīmīgus panākumus. 

Kalcijs – osteoporozes profilakses pamats.

Viens no galvenajiem osteoporozes iemesliem ir kalcija izskalošanās no kaulaudiem. Daudzi uzskata, ka šis process sākas tikai pēc 50 gadu vecuma, bet tomēr gluži tā nav

Kalcijs mūsu organismā samazinās jau pēc 30 gadu vecuma, kļūstot vecākiem, minerāla izskalošanās process tikai paātrinās. 

Turklāt kaulaudu blīvuma samazināšanās visticamāk vairāk skars tos, kuri jaunībā kalciju nav saņēmuši pietiekamā daudzumā. Papildus riska faktori ir nepārdomātas diētas, hormonālās izmaiņas, smēķēšana. 

Tādēļ ļoti svarīgi ir nodrošināt organismu ar pietiekamu daudzumu kalcija, jo bez tā kaulaudi izdilst, kauli kļūst trausli un lūstoši, kas rada lūzumus pat nenozīmīgu sasitumu un traumu gadījumos. 

Tomēr kalcijs ir minerāls, kurš ļoti slikti uzsūcas. Ar pārtiku mēs saņemam tikai 20–30% kalcija, un lielākā daļa no tā pamet mūsu organismu neizmainītā veidā. 

Osteoporoze ir slimība, kuras laikā kalcijs slikti uzsūcas kaulaudos vai arī izskalojas no kauliem, pat ja ēdienā tā ir pārpārēm. Iemesli tam var būt vairāki – piemēram, nepietiekams reto vitamīnu D3 un K2 daudzums organismā.

Galvenie kalcija palīgi.

Saglabāt kalciju kaulaudos, tādējādi paaugstinot kaulu izturību un blīvumu un novēršot osteoporozes attīstību, palīdzēs vitamīni D3 un K2

Vitamīns D3 nodrošina maksimālo kalcija uzsūkšanos, īsteno kaulaudu mineralizācijas un pārveidošanās procesu, kā arī saglabā veselus zobus un matus. 

Tomēr kalcijs ne vienmēr nonāk tur, kur tas vajadzīgs. Reizēm gadās tā, ka uzņemot kalcija preparātus ar vitamīnu D3, minerālvielas ir pārāk daudz un tā izgulsnējas asinsvados un mīkstajos audos, palielinot insultu un infarktu risku.

Lai nepieļautu tādas nelabvēlīgas sekas, jāizvēlas tie kalcija produkti, kuri papildus satur vitamīnu K2. Šis vitamīns tika atklāts pavisam nesen, XX-XXI gadsimta mijā.

Tieši K2 spēj nodrošināt kalcija nokļūšanu tur, kur tas visvairāk ir vajadzīgs un spēj „aizvākt” to no turienes, kur tam nav jābūt.

Ostorporozes risinājums - OsteoSanum  

Sastāvs: Vienā kapsulā: 

Kalcijas 250 mg
Vitamīns К2 (Menaquinone-7) 5 mkg
Vitamīns D3 2,5 mkg
Vitamīns В6 1,4 mg
Vitamīns В12 2,5 mkg
Folijskābe 200 mkg
Mumijo ekstrakta pulveris (Black Bitumen) 20 mg

Ne katram kalciju saturošajam produktam ir tik sabalansēta formula.

Pateicoties savam sastāvam, OsteoSanum ne tikai pasargās tavus kaulus no osteoporozes, bet arī pazeminās aterosklerozes risku, sargās no trombiem, veicinās ādas, matu, nagu un locītavu reģenerāciju. 

Negaidi to brīdi, kad kalcija trūkums jau būs jūtams un redzams tavā izskatā un veselībā. Rīkojies tagad!

Vēlies iegādāties? SPIED ŠEIT >>>

Vai raksti man uz info@inesemillere.com 

Sievietēm pirms un menopauzes vecumā ilglaicīga un noturīga efekta iegūšanai ieteicamas lietot kopā ar Medosya+.  


****

Atceries, ka es esmu tikai Skype sarunas attālumā, ja vēlies pārrunāt savas individuālās vajadzības un izvēlēties sev efektīvākos uztura bagātinātājus; uzzini vairāk par konsultāciju.

No comments: