Meklē vārdu vai frāzi:

Kā sievietēm pēc 40 paātrināt vielmaiņu | Zaļā ledus tēja.

Vai tad kad Tu pārlēci 40 gadu atzīmei, Tavs viduklis sāka kļūt pilnīgāks, parādījās liekais svars uz vēdera un zaudēt svaru ir kļuvis bezgala grūti? 

Un diētas pusmūžā nestrādā. Tāpēc svara zaudēšanai un svara saglabāšanai jāpieiet holistiski. To tu vari paveikt piedaloties kursā "Kā Neapēst Stresu".  

Šoreiz viena ideja no Prevention.com, par to kā paātrināt vielmaiņu dzerot ļoti aukstu dzērienu.

Kāpēc tā? Tavam ķermenim šis ledusaukstais dzēriens ir jāsasilda, un tas prasa enerģiju. Izvēlies zaļo tēju, kas dod tavai vielmaiņai papildus grūdienu. 

Zaļā tēja un liekais svars:

Pētījums liecina, ka galvenais zaļā tējas antioksidantu komponents - katehīns, var veicināt svara zudumu, jo īpaši dedzinot taukus uz vēdera. ("riepa uz vēdera"- stresa tauki, ne tikai estētiski nepatīkami, bet veicina metabolisko sindromu: saskaņā ar Pasaules veselības Organizācijas datiem Nr.1 veselības drauds). 

Arī Eiropas dietologi novērtējuši zaļās tējas dziednieciskās īpašības un iesaka tēju lietot sievietēm, kuras cenšas notievēt.

Zaļā  tēja ļauj ne tikai notievēt, bet arī attīrīt zarnu traktu un aknas; tai piemīt antioksidantu un tonizējoša iedarbība. Tā lieliski noder arī cīņai ar pēcpusdienas kāri pēc saldumiem. 

Gribi bez pūlēm sadedzināt mazliet kaloriju?  

Pamēģini Vielmaiņu paātrinošu citrona un ingvera zaļo ledus tēju:

6 porcijas
  • Lielā apmēram 2 l karstumizturīgā krūzē ieliec 10 paciņas zaļās tējas, apmēram 5 cm garu ingvera gabaliņu sagrieztu šķēlēs, nedaudz piparmētras zariņu, 1 sagrieztu nelielu citronu.  
  • Uzvāri ūdeni un ielej to karstu krūzē.  
  • Apmaisi un atstāj tējas paciņas ievilkties uz apmēram 6 minūtēm.  
  • Izņem tējas paciņas un piparmētras zariņus, tos izmet.  
  • Ja vēlies, pievieno tējai nedaudz medus.  
  • Atļauj atdzist, apmēram 20 minūtes.
  • Pievieno ledu vai aukstu ūdeni, lai sanāktu 6 krūzes.  
  • Ieliec glāzē ledu, uzlej tēju un pasniedz.   

Mana zaļās tējas izvēle:

Lemongrass and green Teazaļā tēja ar citronzāli.

Tējas receptūru ir izstrādājuši Lietuvas kompānijas Švencioniu Vaistazoles zinātniski pētnieciskās laboratorijas speciālisti, kas kopš 1883.gada ražo zāļu tējas un rūpīgi sargā savas tradīcijas.

Fabrika Švenčioniu vaistažolės saņēmusi ekologinis žemės ūkis sertifikātu — ekoloģisko sertifikātu, kas garantē visu organiskās ražošanas, pārstrādes, transportēšanas, glabāšanas un utilizācijas prasību izpildi saskaņā ar Eiropas Savienības direktīvām – № 834/2007 un 889/2008.
 
Lai iegādātos, spied šeit vai raksti man uz info@inesemillere.com

No comments: