Meklē vārdu vai frāzi:

Kalanētika -- ideāli vingrojumi sievietēm 40+


Kalenētika manā dzīvē ienāca pasen, 90. gadu vidū, kad es nopirku video kaseti ar Kallanas Pinknejas (Callan Pinckney) vingrojumiem. Atceros, ka toreiz es tos cītīgi pildīju, un man bija lieliski rezultāti.

http://www.amazon.co.uk/s/?_encoding=UTF8&camp=1634&creative=19450&keywords=calanetics%20the%20original%20dvd&linkCode=ur2&qid=1426687381&rh=i%3Advd%2Ck%3Acalanetics%20the%20original%20dvd&sf=qz&tag=stremanatool-21&linkId=KHIXSL25IZ47D65N

Bet tad laikam ejot tā kasete pārklājās ar putekļiem. Nesen tos putekļus atkal nopūtu. Un jāsaka, ka kalanētika tik tiešām ir ideāla vingrošanas sistēma sievietēm.  Īpaši mums 40 + (nu labi, labi man 50+)

Kalanētika ir vingrošana, kas savu nosaukumu ieguvusi no tās izgudrotājas Kallanas Pinknejas vārda. To veido unikāls statisku vingrojumu komplekss, kas balstās uz muskuļu izstiepšanās un saraušanās procesiem un paredzēts visām ķermeņa daļām: kājām, sēžamvietai, gurniem, rokām, pleciem, mugurai un vēderam.

Pamatā ir dažādi no austrumu vingrošanas aizgūti elementi, kas apvienoti ar īpašiem elpošanas vingrinājumiem

Šī sistēma ir īpaša ar to, ka ķermeņa muskuļi tiek pakļauti lielai statiskai slodzei. Noteiktā pozā jāpavada 60–100 sekundes. Katrs vingrojums ir izstrādāts tā, lai vienlaikus būtu iesaistīti visi ķermeņa muskuļi.

Slodze, ko organisms pieveic vienu stundu ilgas kalanētikas nodarbības laikā, ir pielīdzināma 6 stundu ilgas klasiskā šeipinga vai 24 stundu ilgas aerobikas nodarbības slodzei.

Ko spēj kalanētika?
  • Atjaunot normālas vielmaiņas funkcijas.
  • Samazināt ķermeņa svaru un koriģēt figūru.
  • Uzlabot stāju. Iemācīt pārvaldīt savu ķermeni.
  • Nostiprināt muskuļus un piešķirt „balerīnas” vieglumu.Pārliecinies pati un, ja vēlies kardināli izmainīt savu ķermeni – atbrīvoties no liekā svara, nostiprināt muskuļus, uzlabot formu problēmu zonās, ir pienācis laiks sākt kalanētikas nodarbības.  

Es izvēlos pašas Kallanas Pinknejas vadītās kalanētikas nodarbības; to kā viņa pati izstāsta un parāda neviens cits nevar imitēt.  

Saskaņā ar šīs metodikas autores Kallanas Pinknejas apgalvojumiem, šo vingrojumu izpildīšana ļauj sasniegt optimālus rezultātus pārsteidzoši īsā laikā

Kalanētikas metodes izveidotāja apgalvo, ka tā spēj mūs padarīt par 10 gadiem jaunākas nieka 10 stundās.

Kallana pati varētu būt lieliska reklāma savai programmai, jo tā ir ļāvusi viņai saglabāt slaidu augumu un pievilcību, neskatoties uz nu jau cienījamo vecumu.

Rezultāts nav vienkārši „uzpumpēti” muskuļi, bet vingrs un spēcīgs ķermenis.

Tiešām iedarbīgi. No sirds iesaku katrai sievietei papildināt savu personīgo fitnesa programmu ar kalanētiku. Tu vari sākt savas kalanētikas nodarbības tūlīt pat,  turpat savā mājā

No comments: