Meklē vārdu vai frāzi:

Kā aizkavēt novecošanos un saglabāt jaunību ar Pieciem Tibetiešiem


Vēlēšanās aizkavē priekšlaicīgu  novecošanos un pēc iespējas ilgāk saglabāt jaunību ir daudzām sievietēm. Kur meklēt ‘jaunības avotu’?    


Pieci tibetieši

Jaunības avotu varam atrast senajos Tibetiešu ritos - Piecos tibetiešos.

Pieci tibetieši ir vienkāršu dinamisku jogas vingrojumu-ritu sistēma, kas radusies Himalaju kalnos un, kam ir bezgalīgi daudz pretnovecošanās un stresu samazinoši ieguvumi. Tāpat tie uzlabo veselību, vairo enerģiju un izturību un palīdz kļūt apzinātākām.

Pieci tibetieši katru dienu prasa pavisam nedaudz laika un piepūles, taču pat jogas iesācējas izjutīs, kā Pieci tibetieši atraisa tavā ķermenī un prātā apslēpto enerģiju.

Katrs no ritiem sastāv no vienkāršām kustībām, kuras ir jāatkārto 21 reizi. Ja tos praktizējam ikdienas, tie spēj būtiski palielināt fizisko spēku un vingrumu, kā arī apziņas asumu, uzlabo atmiņu, līdzsvaro hormonus, uzlabo veselību, palielina emocionālo labsajūtu un   aizkavē novecošanos. 

Kāpēc ‘pieci tibetieši’ aizkavē novecošanos un tiem ir jaunību saglabājoša iedarbība?

Mūsu jaunību un vitalitāti regulē dziedzeru sistēma. Pieci Tibetas rituāli/riti  atjauno hormonālo līdzsvaru organismā, veicinot enerģijas plūsmu mūsu dziedzeru sistēmā.

Vēlies apgūt šo seno pašatjaunošanās sistēmu?

Vizuālu pieci tibetiešu demonstrējumu tu vari atrast youtube.com, kur pieejami daudzi video.

Pieci tibetieši kā rīta rituāls. 

Es saņemu daudz vēstuļu no tām, kuras ir iegādājušas manu mini e-kursa „Veido Jēgpilnu Rīta Rutīnu” ar lūgumiem ieteikt prakses apzināta rīta veidošanai.

Pieci tibetieši – tava jaunība saglabāšanas prakse, manuprāt, var kļūt par  tava rīta rituāla daļu un nozīmīgu tavas holistiskās anti-aging – pretnovecošanās programmas daļu.

Atraksti un pastāsti, kā tev veicās! 


No comments: