Meklē vārdu vai frāzi:

Apzinātības Rīts: Ko iekļaut Rīta Rutīnā.

Laika veltīšana no rīta tūlīt pēc pamošanās darbībām, kas dziedē mūsu ķermeni, nomierina prātu un iedvesmo jaunradi ir nenovērtējami sievietes veselībai un labsajūtai. Tas ievērojami mazina stresa hormona kortizola līmeni un vairo noturību pret stresu.
Getty Images
Līdzsvarots ķermenis rada līdzsvarotu un mierīgu prātu. Prāta miers un dzīvošana ar nodomu aizvieto haosu un ar stresu un steigu pārblīvētās dienas.

Lielākajai daļai sieviešu dienas laikā vienkārši nav miera, klusuma un rāmuma sajūtas.

Un tāpēc man liels prieks, ka mans mini e-kurss jēgpilnas rīta rutīnas izveidošanai ir lielisks palīgs aizņemtām sievietēm, palīdzot kultivēt iekšējā miera un līdzsvara sajūtu visas dienas garumā neatkarīgi no ārējiem apstākļiem.   

Es saņemu daudz vēstuļu no tām, kuras ir iegādājušas šo mini e-kursa „Veido Jēgpilnu Rīta Rutīnu” ar lūgumiem ieteikt prakses apzināta rīta veidošanai.

Te ir daži mani ieteikumi:

1.Pieci tibetieši – vienkāršu dinamisku jogas vingrojumu-ritu sistēma, kas radusies Himalaju kalnos un, kam ir bezgalīgi daudz pretnovecošanās un stresu samazinoši ieguvumi.  Lasi vairāk šeit.

2. Rīta apzinātība – praktiskas idejas, kas palīdzēs ienest apzinātību ikrīta nodarbēs.  Lasi vairāk šeit.

3. Citronūdens meditācija – silta citronūdens dzeršanai no rīta ir bezgala daudz veselības ieguvumu. Bet tu to vari paplašināt - dzert jeb izbaudīt to apzinoties, pārvēršot to par patiesas mīlestības pret sevi pieredzi. 

4. Trīs minūšu apzinātās elpošanas vingrinājums – apzinātības prakse, kas palīdzēs ar slaidās līnijas un stresa ēšanas mazināšanas mērķu sasniegšanu. 3 minūtes no rīta, lai mierīgi pasēdētu un vērotu savu elpu. 

5. Sāc rītu ar veselīgām brokastīm. Lasi - Tev ir jāēd brokastis. Mīts vai Patiesība! 
Ikrīta paradumi, kā parāda mana un manu klientu pieredze, nudien ir sākums veiksmīgai un veselīgai dienai!

Es domāju, ka katra sieviete ir pelnījusi rīta rutīnu (neatkarīgi no tā vai viņa ir ‘rīta putns’ vai nav). 

Ja tu vēl neesi iegādājusies mini kursu Veido jēgpilnu rīta rutīnu.No comments: