Meklē vārdu vai frāzi:

Zaļā tēja ar citronzāli palīdz optimizēt svaru | Apzināta pēcpusdienas tējas pauze.


Zaļā tēja izsenis zināma kā garšīgs un aromātisks dzēriens. Bet ieguvumu ir daudz vairāk -- tā uzlabo vielmaiņu un var palīdzēt tikt galā ar liekā svara problēmām un veicināt notievēšanu.  

http://client.visionshop.at/?from=ECV-3227947
PIRKT, SPIED ŠEIT...


Zaļā tēja ir dzēriens, kas iegūts no Camellia sinensis auga un tā ir iecienīta visā pasaulē, ne tikai garšas dēļ - tai ir virkne veselības ieguvumu: 

Tā  saturu daudz antioksidantu, kas aizsargā organismu no brīvajiem radikāļiem (novecošanās veicinātājiem). 

Tajā ir vitamīni, minerālvielas, vērtīgas ēteriskās eļļas, flavonoīdi, un šis dzēriens iet roku rokā ar veselīgu dzīvesveidu

Zaļā  tēja palīdz attīrīt zarnu traktu un aknas; tai piemīt tonizējoša iedarbība.

Pētījumi ir pierādījuši, ka zaļā tēja palīdz samazināt stresu, veicina relaksāciju un fokusu.

Zaļajai tējai tiek piedēvēta vēl viena ļoti būtiska īpašība – tā var palīdzēt cilvēkiem tikt galā ar liekā svara problēmām! 

Žurnālā Journal of Nutrition pētījums liecina, ka galvenais zaļā tējas antioksidantu komponents -  katehīns, palīdz cīnīties ar paaugstinātu apetīti un var veicināt svara zudumu jo īpaši dedzinot taukus uz vēdera.

"Riepa uz vēdera"- stresa tauki, ir ne tikai estētiski nepatīkami, bet veicina metabolisko sindroma veidošanos: saskaņā ar Pasaules veselības Organizācijas datiem Nr.1 veselības drauds.

Citronzāle uzlabo gremošanu, turklāt tai piemīt organismu atjaunojošas īpašības.


Zaļā tēja ar citronzāli ir īpaša:

Tējas receptūru ir izstrādājuši Lietuvas kompānijas Švencioniu Vaistazoles zinātniski pētnieciskās laboratorijas speciālisti, kas kopš 1883.gada ražo zāļu tējas un rūpīgi sargā savas tradīcijas.

Tējas ražotne atrodas ekoloģiski tīrā Lietuvas rajonā Švenčioneliai, kurš atrodas blakus Augštaitijas nacionālajam parkam.

Fabrika Švenčioniu vaistažolės saņēmusi ekologinis žemės ūkis sertifikātuekoloģisko sertifikātu, kas garantē visu organiskās ražošanas, pārstrādes, transportēšanas, glabāšanas un utilizācijas prasību izpildi saskaņā ar Eiropas Savienības direktīvām – № 834/2007 un 889/2008.

Rūpnīcā, kurā tēja izgatavota skan klasiskā mūzika – tādas tējas pozitīva iedarbība ir garantētā :). Lai iegādātos, spied šeit.


Kā lietot: 

Zaļā tēja ir lielisks dzēriens no rīta ierastās kafijas vietā. 

Pēcpusdienas kāre pēc saldumiem.

Izveido pēcpusdienas pašaprūpes pauzi.
Tase zaļās tējās ar citronzāli palīdzēs arī tikt galā ar pēcpusdienas nogurumu bez saldumiem. Tu noteikti pazīsti to spēcīgo vēlmi pēc kāda kāruma, kas mūs visas pārņem kaut kur ap 15:00 vai 16:00 pēcpusdienā. Tu taču zini par ko es runāju, vai ne? 

Tu neesi viena -- ir noskaidrots, ka tieši laikā no 15:00 līdz vēlam vakaram sievietēm ir vislielākās iespējas iekrist stresa apēšanas lamatās. 

Un ja arī tava roka pēcpusdienās sniedzās pēc saldumiem sagatavo krūzi šīs īpašās tējas. 

Un malko to apzinoties – un tava tējas pauze būs īsts neko nedarīšanas un rūpes par sevi laiks (ak, kā mums šī laika sev katastrofāli pietrūkst; rezultāts – esam ļoti jūtīgas pret stresu un emocionālo ēšanu). 

Pat ja tava tējas pauze ilgs tikai 5 minūtes – tas būs vairāk kā pietiekoši, lai stresa līmenis samazinātos un roka nestieptos pēc nevajadzīga kāruma.

Zaļā  tēja ar citronzāli izbaudīta pēcpusdienās ne tikai uzmundrinās un tonizēs, bet palīdzēs arī taviem slaidās līnijas mērķiem. 

No comments: