Meklē vārdu vai frāzi:

Medisoya -- dabisks uztura bagātinātājs menopauzes simptomu mazināšanai.

Menopauze ir vairāk nekā tikai hormonālās pārmaiņas. Tas ir pagaidu posms sievietes dzīvē, kas ir tāda apgriezta pubertāte, ar to atšķirību, ka menstruācijas beidzas :). 

Tiesa, tas sagādā ne mazums nepatīkamu menopauzes izjūtu – gan fizisku, gan emocionālu. Ja tās arī tev izraisa stresu, turpini lasīt. 


Menopauzei izšķir trīs laika posmus:
  • Premenopauze jeb klimaksa sākums; menstruācijas ir smagas vai neregulāras.
  • Perimenopauze ir laika posms, kurš ietver pāris gadus pirms un pēc pēdējās menstruācijas. Šajā laikā menstruācijas kļūst vēl neregulārākas un parādās dažādi fiziski traucējumi, piemēram, karstuma viļņi.
  • Postmenopauze ir visa tava atlikusī dzīve pēc menstruāciju izbeigšanās.

Vidējais menopauzes vecums ir 52 gadi, bet sievietes var izjust agrīnas menopauzes simptomus savos 30 and citas savos 60 gados.

Dažām sievietēm menopauze nesagādā nekādas negatīvas izpausmes vai sajūtas, citas izjūt izteiktas hormonālās svārstības kā vienu vai vairākas menopauzes diskomforta sajūtas:    
Arī man tādas nepatīkamas sajūtas bija - naktī aizmigt nevar, svīšana, karstuma viļņi nāk tā kā tāds tornado, un nezin kad nāks - bieži parādījās tieši visnepiemērotākajos brīžos. Nepatīkami, bet darīt reāli neko nevarēju. Viena milzīga mocīšanās...

Domāju, ka ja esi izjutusi, tad tu man piekritīsi. Ļooooti nepatīkami :(...

Draudzene dzirdot manas mokas man ieteica Medisoya no Vision -- uztura bagātinātāju.  

Pateicoties šim bioloģiski aktīvo vielu kompleksam manas nepatīkamās menopauzes izpausmes ( karstuma viļņi, bezmiegs, svīšana, neizprotams kreņķīgums) pārstāja mani mocīt un pazuda uz neatgriešanos.


 Kā izvairīties vai/un mazināt menopauzes simptomus?
 
Ja šī ir problēma arī tev iesaku personīgi izmēģināto un par ļoti labu atzīto bioloģiski aktīvo dabīgo uztura bagātinātāju - Medisoya.

Sastāvs: Sojas ekstrakts (t.sk.izoflavoni 10mg) 100mg, D2 vitamīns 0,118mg, D3 vitamīns 1mg, kalcija hidrofosfāts (t.sk.kalcijs 95mg, fosfors78mg) 410mg


Sojas izoflavoni pēc ķīmiskās struktūras ir tuvi sievišķiem hormoniem. 
http://client.visionshop.me/?from=ECV-3227947
Tie uzlabo sievietes organisma reproduktīvo funkciju, stimulē aktīvu epidermas šūnu atjaunošanos, regulē ādas mitruma līmeni un veicina kalcija saglabāšanos organismā.

Dabīgs estrogēns.

D3 un D2 vitamīni veicina kalcija asimilēšanos un uzlabo kaulaudu mineralizācijas procesus.

Ieteicams lietot reproduktīvās sistēmas funkcionālā stāvokļa uzlabošanai, nepatīkamu un sāpīgu sajūtu rašanās riska mazināšanai periodā pirms un pēc menopauzes, fosfora-kalcija vielmaiņas traucējumu profilaksei organismā.

Iepakojums: 60 kapsulas


Vēlies iegādāties? SPIED ŠEIT >>>

Vai raksti man uz info@inesemillere.com  Rekomendēju:

Lai pilnībā sakārtotu sievietes veselības un labsajūtas īpašās vajadzības, vismaz reizi gadā lieto "sieviešu kompleksu" -- sinerģiski sabalansēts uztura bagātinātāju komplekss. Ietver tādus uztura bagātinātājus kā Medisoya, Nortai un Artemida Neo. Uzzini par uztura bagātinātājiem sievietēm šeit. 

No comments: