Meklē vārdu vai frāzi:

Kādus vitamīnus izvēlēties gripas laikā?

Gripas sezona nav aiz kalniem. Tāpēc ir pēdējais laiks pieņemt imunitātes stiprināšanas mērus.

Kā izsargāties no gripas un nostiprināt imūnsistēmu pat vistresainākajās situācijās?     
No personīgās un manu klientu pieredzes zinu, ka nav lielāka trieciena mūsu veselībai un imunitātei kā stresa un drēgnā laika kombinācija

Tāpēc tikai ar ierastajiem saaukstēšanās un gripas profilakses pasākumiem ir par maz un bez papildus palīdzības neiztikt.  

Ir jāņem talkā uztura bagātinātāji

Ne visi vitamīnu preparāti ir vienādi. 

Es esmu dabiskā veselīgā dzīvesveida entuziaste un, tāpēc lietoju un iesaku tikai tādus uztura bagātinātājus, kuri satur visu produktu, un dabīgi un bioloģiski aktīvi, nevis kaut kādus derivātus vai vēl sliktāk ķīmiskus savienojumus. 

Sintētiskie vitamīni tikai piesārņo organismu un nodarīs vairāk ļaunuma nekā labuma.

Mana izvēle ir DiReset no Vision International People Group -- uzņēmuma, kura augstvērtīgā produkcija nopērkama arī Latvijā ( Eiropas Savienībā).  


 DiReset

Di-reset -- pārstartēt! 

Tieši tas arī notiek, lietojot šo fantastisko bioloģiski aktīvo vielu kompleksu. Jo tu jau zini, ka mūsu organismam piemīt brīnišķīga spēja atjaunoties un darboties, ja mēs tam dodam visus nepieciešamos 'būvmateriālus'. Reizēm, ja esam ilgi sevi pametušas novārtā, kaut kas ierūsē un sāk ķerties.

Tas notiek arī ar mūsu imūno sistēmu -- DiReset palīdz mums to rūsu notīrīt un labi ieeļot, un palaist no jauna. 

Pārstartēt, lai tā var mūs pasargāt pret saukstēsanos, gripu un citām ziemas kaitēm. 

Sastāvs

Spēcīga formula ar tajā esošo inulīnu, spirulīnu un beta glukāniem, vitamīnu E un selēnu, kuriem piemīt unikālas īpašības stimulēt cilvēka imūnsistēmu, reizē arī veicot organisma detoksikāciju-attīrīšanu.Inulīns — dabīgs prebiotiķis, kas veicina zarnu trakta mikrofloras normalizēšanos, uzlabojot gremošanu. Inulīns palīdz organismam asimilēt tam nepieciešamos minerālus un vitamīnus, aktivizē asinsrades sistēmu un paaugstina imunitāti. Inulīns DiReset tika izgatavots no cigoriņiem, kas aug ekoloģiski tīros rajonos.


Spirulīna - ne velti tiek uzskatīta par vienu no veselībai visderīgākajiem produktiem. Tieši unikālais bioķīmiskais sastāvs ir ļāvis tai saglabāties nemainīgā veidā pat pēc simtiem miljonu evolūcijas gadiem. 

Šī sīkā zilzaļā aļģe satur vairāk kā tūkstoti organismam vitāli svarīgu vielu – vitamīnu, aminoskābju un minerālu. Spirulīna ir arī lielisks olbaltumvielu avots.

Pateicoties savam bagātajam sastāvam, spirulīna stiprina „zarnu trakta imunitāti” un uzlabo gremošanas trakta darbību. Spirulīnu DiReset iegūst no Čadas ezera dzīlēm Āfrikā un Činhajas ezera Ķīnā.
 
Iedarbība:

Kompleksa DiReset sabalansētā formula darbojas visos līmeņos un atbilst svarīgākajām prasībām ideālam produktam imunitātei:

- Palīdz pārstartēt un atjaunot imūnsistēmu visos līmeņos.
- Aktivizē imūnšūnu darbību visos līmeņos, pagarina to mūžu.
- Atpazīst un iznīcina mutantās ( vēža) šūnas visagrākajās stadijās.
- Iznīcina lielāku daudzumu baktēriju, vīrusu, sēnīšu, parazītu.
- Normalizē zarnu trakta mikrofloru, tā nostiprinot ,,zarnu trakta imunitāti".
- Veicina piesārņojuma un toksīnu izvadīšanu no organisma.
- Uzlabo gremošanu. 

Nenovājina imunitāti, bet stiprina to, ļaujot imūnsistēmai strādāt ar pilnu spēku  un organismam atjaunoties dabiski. 

Vislabākā aizsardzība un rūpes par savu veselību būs, ja lietosi DiReset vismaz trīs mēnešus

Produktam ir visaugstākā kvalitāte:
 
Tikai 100% dabīgas sastāvdaļasbioloģiskā aktivitāte 98%, bioloģiskā uzsūkšanās 100% -- tas ir nenoliedzami būtiski, jo mēs vēlamies sev vislabāko, nevis kaut kādus derivātus vai vēl sliktāk ķīmiskus savienojumus.Tie tikai piesārņo organismu un nodarīs vairāk ļaunuma nekā labuma.


Vēlies iegādāties? Spied šeit

Vai raksti man uz info@inesemillere.com  Dabai nav sliktu laika apstākļu, tikai mums jābūt gatavām :)

  

No comments: