Meklē vārdu vai frāzi:

Trūkst laika? Laika Plānošanas Idejas Aizņemtām Sievietēm.

"Nedrīkst pieļaut, ka mazsvarīgas lietas traucē vissvarīgākajām” J.V.Gēte

stress....

Trūkst laika? Izklausās pazīstami? Tu neesi viena.

“Laika plānošana” un "laika menedžments" ir bieži meklēti atslēgas vārdi Google. Tu arī noteikti esi izmēģinājusi visādas laika plānošanas un produktivitātes metodes un sistēmas, iespējams pat apmeklējusi seminārus efektīvai laika pārvaldīšanai.

Rezultāts?Nekāds

Nezinu, kā tev, bet man vairums laika menedžmenta metožu liekas par daudz sarežģītas, un to ieviešana nereti pati par sevi kļūst par stresa un emocionālās ēšanas avotu.

Ikdienā veicamo darbu sarakstiem ir tendence palikt garākiem. Lomām, kuras tev ikdienā jāspēlē aizvien daudzveidīgākām: vadītāja, līdere, māte, meita, sieva, draudzene --īsta supersieviete.  

Agrāk vai vēlāk iestājas brīdis, kad darāmo darbu sakrājas tik daudz, ka izdarīt tos visus saprātīgā laikā šķiet nereāli. 

Un tā rodas hronisks stress, bezcerības, nomāktības, neapmierinātības sajūtas un dzīve šķiet pavisam zaudē kontroli. Dienas beigās nav gandarījuma, bet ir mūžīgi pārmetumi sev, ka iespēts par maz, kas bieži noved pie pārēšanās vakaros un svara pieauguma. 

Ja tu izjūti neapmierinātību, šaubas, aizvainojumu, daudz darāmā, maz laika -- zūd kontrole pār notiekošo, citiem vārdiem - hronisku stresu, tad tev vajadzētu pārbaudīt to, kā tu plāno un izmanto savu laiku.


E-kurss ir vienkārša paradumu sistēma, kas palīdzēs tev kļūt organizētākai, efektīvi plānot laiku, strādāt ražīgāk, reāli izpildot to, kas ierakstīts tavā darāmo darbu sarakstā bez traucējošiem faktoriem un bez stresa.


"Paldies Inesīt, vakar sāku e-kursu, super....un atkal... īsi, kodolīgi, viegli saprotami...Un interesanti tas, ka pielietojot šī kursa konceptus sapratu, ka rutīnas strādā vienkārši perfekti... patiesībā sapratu, ka mans darbs, kurš patiešām man ļoti patīk (jau 3 gads) ir pārvērties par rutīnu... un pat tagad liekas savādi, ka darbu vairāk, bet brīvā laika arī ir vairāk... tas tikai nozīmē to, ka darbu veicot rutīnā, Tu to nejūti...Labs kurss, sāku strādāt pie sava atlikušā laika...", Ilze Sūna, Šveicē

 "Inese, man ļoti patīk gan Tavi e-kursi, gan bloga ieraksti - Tu to visu pasaki skaidri un trāpīgi, bez liekiem vārdiem un piepušķojumiem - beidzot līdz galam saprotu vairākas idejas un sistēmas, par kuram jau esmu daudz un dikti lasījusi iepriekš, bet tā arī īsti nav "pielekušas". Anete B.

Izmanto arī tu šo iespēju un maini savu dzīvi jau šodien!!!

No comments: