Meklē vārdu vai frāzi:

E-skolas dalībnieku atsauksmes

Kas var būt jaukāks, kā svētku laikā saņemt mīļus un atzinīgus vārdus. Te ir iepriekšējo e-skolu vebināru-internet-semināru dalībnieku atsauksmes:
Seminārs bija kā meditācija, kuras laikā varēju gan relaksēties un pabūt ar sevi, gan lēnām un mierīgi apdomāt dažādas labas idejas un formulējumus. Ja prāts ir atvērts, šīs iedziļināšanās rezultātā rodas sajūta, ka domāšana mainās gandrīz automātiski un uzzinātais labi paliek un nostiprinās apziņā. Guvu apstiprinājumu daudzām vieglām nojausmām, tāpēc esmu pārliecināta, ka tagad pozitīvas un veselīgas attieksmes pret sevi praktizēšana pamazām kļūs vieglāka, dabiskāka. Man ļoti patika seminārs! -- Agnese, Latvija.

 "Paldies, paldies! Inesīte, tavi webināri ir burvīgi. Un tu jau zini, klausamies abi divi. Tavs darbs ir mums ļoti vajadzīgs, svētīgs. Un it sevišķi šajā svētku laikā, kad izjūtam, ka gribas dot un saņemt. Mīļuma pilns Paldies! " ---Anda & Valdis, Anglija.


"Tas nebija vienkārši vebinārs, bet tas bija 2 stundu pašapziņas celšanas pasākums. Stāstot it kā zināmas lietas, Inese ieveda gandrīz transa stāvoklī – tas bija tik  nomierinoši. Tas ir labi, ka kāds prot piespiest stop krānu un likt sievietēm apskatīties uz sevi un savu dzīvi citādāk. Ir lieliski, ka Inese dalās ar savām zināšanām un velta savu laiku tik nesavtīgi – iedvesmojot sievietes pilnīgi par brīvu!"- Jolanta, Latvija.

Nāc pulkā arī tu, un piedalies 

E-skolas kalendārs ŠEIT.


* Kas ir un ko nozīmē vārds „vebinārs”?

Vebinārs ir pasākums, kas notiek pie tevis mājās! 

Vebinārs jeb interneta seminārs dod iespēju katrai sievietei, neatkarīgi no viņas atrašanās vietas Latvijā vai ārpus tās, neatkarīgi no tā vai viņa dzīvo pilsētā vai laukos, neatkarīgi no viņas aizņemtības un laika trūkuma, piedalīties un mācīties.

Lai piedalītos vebinārā, Tev NAV NEPIECIEŠAMS SKYPE - tev ir nepieciešams dators ( vai Android un Blackberry) ar Interneta pieslēgumu.


Kas ir un ko nozīmē vārds „vebinārs”?

 

No comments: