Meklē vārdu vai frāzi:

Ēd šokolādi un tievē : 2 slaidu cilvēku noslēpumi.

Es domāju, ka tu man piekritīsi, ka vairumam no mums garšo šokolāde. Bet no tās pieņemas svarā. Vai tiešām? 

Vai šokolāde (un visi citi nedraugi no „aizliegto” produktu saraksta, kurus mēs neēdam, nepērkam, nesmaržojam, un par tiem pat nemaz nedomājam) tiešām tā kaitē mūsu figūrai un vidukļa apkārtmēram un, kas vissvarīgākais, mūsu veselībai? Mēs tā patiešām jūtamies, bet varbūt tieši tur ir tā problēma...

Piektdienas pēcpusdiena, kāds uz darbu ir atnesis...kārumus. Nedēļa ir bijusi gana stresaina, tu esi turējusies pretīm visiem ēdiena kārdinājumiem, bet tu esi tos nopelnījusi. „Es zinu, ka man nevajadzētu, bet es esmu pelnījusi un viena konfekte galu galā neko sliktu man nenodarīs.”

Kad tu ēd to ko tu domā, ka tev nevajadzētu, tu jūties vainīga un tev ir kauns.

"Kas ar mani notiek?" tu jautā. "Kā es to atkal varēju sev nodarīt? Kāpēc es nevaru vienkārši būt laba?"

Tu redzi, šo notikumu kā kārtējo neveiksmīgo paškontroles mēģinājumu, kas ved tevi riebuma un izmisuma stāvoklī. Tu zvēri, ka rīt būs labāk, un tad noslīcini šo savu postu ar veselu kasti šokolādes konfekšu un nosauc to par "Galu galā, es jau esmu tāpat visu esmu sabojājusi" vakaru. 

Un no rītdienas...atkal diēta. Jo-jo...nebeidzamais moku cikls. Atkal un atkal no jauna. 

Vai tu kādreiz esi padomājusi, ka varbūt ir labāks veids?

Tāds tiešam ir. Un ne deserts ir tas, kas izraisa pieņemšanos svarā, tas, kas rada problēmas. Mēs varam ēst kārumus bez problēmām, nemaksājot nodevas, kad mēs no jauna iemācāmies ēst instinktīvi un uzticēties sava ķermeņa iedzimtajai gudrībai.  

Strādājot apzinātas ēšanas kursā „Kā Neapēst Stresu” tu mācies atgūt tās pazaudētās instinktīvās ēšanas prasmes, atbrīvoties no jo-jo diētošanas, un pārēšanās; brīvi ēst ēdienu, kas tev garšo, bez vainas sajūtas un nepārēdoties; izmainīt attiecības ar ēdienu un iegūt un saglabāt veselīgu svaru bez diētām. 

Kurss palīdz veidot paradumus, kas atļauj beidzot atbrīvoties no diētu mokām, atgūt BRĪVĪBU un sākt dzīvot. Es zinu, ka tas iespējams izklausās pārāk labi, lai būtu taisnība.  
„Kādi ir mani kursa ieguvumi? Laikam jau pārāk daudz, lai uzskaitītu :)... Iegūtā brīvība. Tas, kas būtiski ir mainījies no daudzu iepriekšējo gadu pieredzes: pati vairs nesveros; nedomāju par ēdienu pirms izsalkuma (neplānoju maltītes, kad ir izsalkums, tad domāju, ko man garšīgu gribētos apēst), neeju staigāties tikai tāpēc ka vajag, bet tikai tajās dienās, kad gribās (šo gan neuzskatu par ieguvumi, tomēr tā jūtos šobrīd labāk :). Ir arī sajūta, ka ilgtermiņā šāda ēšana novedīs pie svara samazināšanas. Vai es ieteiktu kursu citām? Jā, jau to daru, jo jūtos ieguvusi vairāk, nekā biju domājusi iegūt.” – Maija. 

Šodien es gribu tev pastāstīt 2 dabiski slaidu cilvēku noslēpumus, kuri ne tikai saglabā svaru bez pūlēm, bet brīvi ēd visu ko grib, ieskaitot šokolādi un desertus nemaksājot nodevas.

Kā viņām tas izdodas, kādas metodes viņas izmanto? 

1. Viņas ēd kad ir izsalkušas un pārtrauc, kad ir pietiekoši.

Tas nav par kādu maģisku produktu kombināciju, vai ēšanas režīmu, bet par sekošanu saviem instinktīvajiem izsalkuma un pilnuma signāliem.  Izsalkums ir veids kā mūsu ķermenis mums pasaka, ka mums ir nepieciešama  degviela, tātad tā ir uzticama metode pārvaldīt savu svaru bez piepūles. Es to saucu par Instinktīvu Ēšanu. 

Iemesls kāpēc dažām no mums ir problēmas, ir tas, ka mēs ēdam neskaitāmu citu iemeslu dēļ, kam nav sakara ar izsalkumu – es ēdu, jo esmu stresā, vientuļa, nogarlaikojusies, dusmīga, ēdiens par brīvu vai visi ēd.   

Tad kad mēs ēdam visu šo citu iemeslu dēļ, tas ir Pārēšanās cikls. Slaidi cilvēki visdrīzāk ēdīs fiziska izsalkuma dēļ, nevis galvas izsalkuma dēļ. Galvas izsalkums ir tas, kas uzsāk pārēšanās ciklu.

2. Viņas ēd visu ko viņas vēlas bez vainas sajūtas.

Kaut kur dzīves laikā tu esi iemācījusies, ka daži pārtikas produkti ir slikti, un tev nevajadzētu tos ēst, jo tie tevi padarīs resnus.

Tu ierindojam tos produktus melnajā, aizliegto produktu sarakstā un tad izmanto visu savu gribasspēku, lai izvairītos no šiem ēdieniem. Es to saucu par Ierobežojošo ēšanas ciklu.

Ikreiz, lai pieņemtu ar ēšanu saistītus lēmumus tu seko kaut kādiem noteikumiem: tev galvā ir vesels saraksts produktu, aizliegto ēdienu, ēdienu, kurus es nedrīkstu ēst, ēdienu, kuri ir slikti.

Bet ironija ir tā, ka tad, kad tu ieliec kādu ēdienu šajā sarakstā, tu tam patiesībā iedod lielāku varu pār sevi. Tu tos patiesībā uzliec uz pjedestāla un tas ko es atkal un atkal redzu ir strādājot ar klientēm, ka tikai tas fakts vien, ka tev šis produkts nav ir pieejams, rada ļoti spēcīgu kāri.  

Iespējams, ka šī ierobežošana labi strādātu tāda ideālā pasaulē, bet reālajā dzīvē mēs visas galu galā kādā brīdī nonākam situācijās, kad ēdiens, kuru mēs nedrīkstam ir pieejams; varbūt dzimšanas diena, kāds cits gadījums, kāds uzaicina tevi uz restorānu; varbūt tas notiks, kad esi stresā, un vajag sevi samīļot un mierināt vai apbalvot, vai kad esi nogarlaikojusies.

Un tad pēkšņi tavā priekšā ir ēdiens no kura tu tik grūti esi centusies izvairīties un ...tu padodies, un protams, ka tu jūtaties vainīga, ka esi padevusies un darījusi kaut ko, ko tev nevajadzēja darīt, un jūti, ka esi zaudējusi kontroli un saki - nu jā, galu galā, es jau tāpat visu esmu sabojājusi, ēdu to ko man nevajadzēja, tagad varu arī pārēsties, jo no rītdienas atkal diēta.

Un notiek jo-jo dietošana; es to saucu par ēd-nožēlo-atkārto ciklu. Iespējams, tagad tu sāc redzēt, kāpēc diētai vienmēr seko pārēšanās, un tai ierobežošana.  

Tas ko es redzu ir, ka galvenais iemesls tam, ka cilvēki pārēdas tā sauktos aizliegtos ēdienus ir tas, ka viņi jūtas par to vainīgi. Bet to var mainīt.

Iemācīties ēst ēdienu bez vainas sajūtas, nemaksājot nodevas un nepārēdoties ir tikai viens no jautājumus, kurus tu apgūsti kursā „Kā Neapēst Stresu. 

“Inese, es tev varu pateikt, ka tava balss priekš manis ir jau meditācija : ). Vakar braucot pie klienta (es nebiju drivers, bet pasažieris) klausījos tavu lekciju - un I loved it. Ļoti patika tāds triks, ka varu go back and listen for the key moments or the moments that are the most relevant to me once again and once again, so that it really sticks in my mind. ))). Un klausoties noķēru sevi, ka pilnīgi stress attiet ) Paldies. – Jekaterina.

Arī tu vari sākt jau šodien mainīt savas attiecības ar ēdienu, atbrīvoties no diētu mokām un atgūt brīvību. Spied šeit.       Un tagad, MAZLIET šokolādes? :)
 
Šādu ŠOKOLĀDI tu vēl nebūsi baudījusi!!!


Tumšā beļģu šokolāde, kas bagātināta ar mūsu veselībai vajadzīgajiem vitamīniem, mikro-makro elementiem, neaizvietojamajām aminoskābēm un augu ekstraktiem.

Veselīgi un ar baudu! Uzzini vairāk un ēd vesela!

http://visionvitaminilatvija.blogspot.com/2016/02/vision-chocolight-veseliga.html

No comments: