Meklē vārdu vai frāzi:

Kas padara sievieti vzuāli vecāku.

Sievietēm jauneklīga izskata meklējumi nekad nebeidzas. Lasi par dažām kļūdām, kuras tu vari novērst jau šodien, lai izskatītos jaunāka un pievilcīgāka.  
   1. Sirmi mati. 

Var parādīties arī ļoti agri. Risinājums vienkāršs - matu krāsa. ...Ak, šie ieteikumi - manējie IR sirmi ;)

2. Ļumīgs kakls

Āda uz kakla ir ļoti plāna, tāpēc arī pakļauta priekšlaicīgai novecošanai. Tomēr lielākais vairums sieviešu kopjot sejas ādu pavisam aizmirst par kakla un dekoltē zonu. Tomēr to nedrīkst pieļaut, bez tam ir pieejama kosmētika tieši kakla un dekoltē zonām.

3. Nekoptas rokas

Rokas vienmēr nodod sievietes patieso vecumu. Tāpēc roku kopšana, roku ādas aizsardzībai un barošanai vienmēr jābūt aktuālai.

4. Vecumam neatbilstošs apģērbs

Tur klāt, tas attiecas ne tikai uz vecišķa apģērba nēsāšanu. Arī dāma, kas 35 ģērbjas kā tīnis atstās "ne visai svaigas" sievietes iespaidu.

5. Spilgts meikaps. 

Spilgts, piesātināts meikaps, vairāk piederas tiešām kundzītēm gados, pavisam kundzītēm.

6. "Vecmāmiņas" smaržas. 

Ja jaunajā aromātā jūtat nianses, kas liek justies vecākai par saviem gadiem, izraisa diskomfortu vai nepatīk - labāk to nelietojiet.

7. Ļumīga ķermeņa āda, visa "bedrītēs". 

Lai cīnītos ar "apelsīnu miziņu" vajadzēs apvienot sabalansētu uzturu, masāžu, krēmus un ietīšanas procedūras.

8. Spēcīgs iedegums. 

Tumša ādas krāsa jau pati par sevi parasti pieliek pāris gadiņus klāt. Bet sauļošanās arī ļoti kaltē un atūdeņo ādu, kas veicina pāragru tās novecošanu.

9. Noguris skatiens. 

Drūms, skumjš vai dusmīgs skatiens pieliks jums vēl daudzus gadus. Mīliet dzīvi, atrodiet kaut vai mazus prieciņus, kas ļaus saglabāt prieku.

10. Krunkas. 

Daudz vieglāk ir laicīgi domāt par krunciņu profilaksi, nekā vēlāk mēģināt likvidēt esošās. Rūpīgi lietojiet saules aizsargkrēmus un prenovecošanās krēmu..


No comments: