Meklē vārdu vai frāzi:

Autentiskums: kā kļūt par cilvēku magnētu?Cik bieži tu nesaki vai nedari kaut ko, jo tu uztraucies kā tas tiks uztverts? Daudzām no mums, mani ieskaitot, tas notiek daudz biežāk nekā mums gribētos atzīt. 
Vai tev ir sajūta ka, lai priekšnieks vai kolēģi tevi pieņemtu un nepārprastu, tev ir jārīkojas noteiktā veidā? Tā vietā, lai būtu tāda, kāda tu esi pati, tu nepārtraukti maini maskas un spēlē lomas, lai iederētos starp pārējiem vai arī lai pierādītu sevi.

Vai tavā dzīvē ir bijuši periodi, kad tu satikies un pavadīji laiku ar nepareizajiem cilvēkiem?  

Nepārproti -- viņi nenoliedzami bija forši cilvēki, bet viņi vienkārši nebija tavējie. Viņi tevi nesaprata, viņiem patika darīt visas tās lietas, kuras tev bija vienaldzīgas, un viņi runāja par lietām, kuras tevi neinteresēja.

Kopā pavadītais laiks lika tev justies iztukšotai, nomāktai un vientuļai (un tas tikai vairoja stresu un, iespējams, lika tev mierināt sevi ar ēdienu):

Iztukšotai, jo lai iederētos viņu kompānijā tev bija jābūt kādai citai ... 

Nomāktai, jo nav patīkami just, ka tu neiederies vai, ka cilvēki tevi vienkārši nesaprot...

Vientuļai, jo tu nevarēji izveidot kontaktu ar viņiem runājot par tev nozīmīgām tēmām....
 
Lielākā daļa no mums kādā dzīves posmā ir piedalījušās šādās lomu spēlēs. 

Tu vari domāt, "Kas tur liels? Tie ir tikai nevainīgi meli, "vai:" Es nevēlos ievainot  viņu jūtas, "vai:" Viņiem patiesībā nerūp tas, kā es jūtos. " 

Patiesība ir citur. Lielāks nodarītais kaitējums var nebūt nodarīts citiem, bet gan mums pašām

Kad tu mēģini izpatikt citiem, tu sabotē savu identitāti un radi sev ciešanas. Tu mēģini būt viss priekš visiem, un beigās izrādās, ka tu neesi dzīvojusi savu dzīvi pēc saviem noteikumiem.  

Mēs nevaram mainīt otru cilvēku, tomēr mēs varam mainīt sevi

Kad tu mainies un audz, tu piesaisti cilvēkus un situācijas, kas atspoguļo šīs izmaiņas un tavu jauno = patieso identitāti. 

Kā kļūt par šādu magnētu? 

Esi tu pati! 100 % patiesa 100 % visu laiku. Esi autentiska.  

"Būt pašai pasaulē kura pastāvīgi mēģina tevi pataisīt par kaut ko citu ir lielākais sasniegums." - Ralph Waldo Emerson


Sāc jautājot -- Kas es esmu?  


Man pašai sevis pazīšana ir bijis un reizēm turpina būt nedaudz grūts uzdevums. Daudzus gadus es domāju, ka "pazīt sevi", nozīmē zināt par mani: manu "pagātnes stāstu," manas problēmas, manas drāmas, kur es esmu bijusi, kam esmu izgājusi cauri. Kaut zināt par sevi ir svarīgi, tā ir tikai neliela daļa no tā, kas mēs patiesībā esam.

Pilnībā sevis apzināšanās nozīmē meklēt dziļāk

Dažām no mums, mani ieskaitot, tas var būt grūti, mulsinoši un biedējoši. Mēs bieži vien neesam pārliecinātas, kur meklēt, ko darīt un kā rīkoties ar tiem saviem aspektiem, kurus mēs nesaprotam, vai kuri mums nepatīk. Ir reizes, kad manas bailes un paškritika liek man izvairīties vai noliegt atsevišķus no maniem aspektiem, nevis konfrontēt tos un tikt ar tiem galā. 

Tomēr, kad mēs esam gatavas patiesi ieiet sevī, uzzināt, kas mēs esam un izlīgt ar sevi, mēs varam izveidot to, ko mēs dzīvē patiešām vēlamies. Būt patiesākā sevis versija.

Tu vari atjaunot saikni ar patieso sevi caur meditāciju. Pavadi laiku klusumā. Raksti dienasgrāmatu, lai atklātu savu iekšējo balsi. Tajos klusajos brīžos, ieklausies savās domās. Pajautā sev – kas ir mani dabiskie talanti un spējas? Kas ir manas stiprās puses? Kas man sagādā prieku un aizrauj? Kas es patiesībā esmu?     

"Zināšana", kura atsedzas tad, kad negatīvās, automātiskās, un stresu izraisošās nosēžas kā izgulsnes glāzes dibenā, palīdzēs tev uzzināt tavu patieso mērķi un laimi.

Ievēro to, kas liek tev justies priecīgai un dzīvai. Un dari to vairāk! 

Sāc apzināties savas patiesās izvēles. Ko tu vēlētos valkāt, un kā tu vēlies sevi pasniegt? Kas liek tev justies skaistai? Kādi ēdieni un dzērieni tev garšo un sagādā baudu un prieku?  

Vai tev ir draugi un ģimenes locekļi, kas liek tev justies ļoti komfortabli un tu spēj runāt un mīlēt atklāti? Pavadi ar viņiem vairāk laika. Lēnām atradini sevi no cilvēkiem, kas pastiprina tavu ego, liek tev justies biklai un nepārliecinātai par sevi, vai izstaro negatīvo enerģiju.  

Klausies savos iekšējos čukstos, intuīcijas gudrībā un tajā, ko tava sirds aicina tevi darīt. 

Līdz brīdim, kamēr tev nav pilnīgi skaidru priekšstatu par to, kas tu esi, un tu neesi izveidojusi spēcīgu un pozitīvu saikni ar sevi, tev būs ļoti grūti dzīvot autentiski. 

Sāc būt patiesa pret sevi šodien. Atraksti kā tev izdodas!

Esi gatava pārtraukt izvairīties no nepatīkamā sevī, 'ieskatīties tam acīs' un atrisināt to uz visiem laikiem bez ēdiena? Esi laipni aicināta kursā "Kā neapēst stresu?" 

No comments: