Meklē vārdu vai frāzi:

Pēc Stingras Diētas Mēnešreizes Neatjaunojas


“Mani jau ilgu laiku nomāc viena problēma - ir pazudušas mēnešreizes, nu jau būs divi gadi.”

Man vienmēr sāp sirds šādas lietas lasot. Un vienmēr paliek jautājums – kāpēc, kāpēc, kāpēc sievietes pašas turpina sev rakt bedri, kurā agri vai vēlu iekrīt.

Delfi.lv raksta:
Mani jau ilgu laiku nomāc viena problēma - ir pazudušas mēnešreizes, nu jau būs divi gadi.
Par iemeslu tam droši vien ir diēta, jo zaudēju apmēram 23 kg (bija 73, notievēju līdz 50kg). Nu izlēmu, ka gribu tikt pie bērniņa, un esmu sākusi apzināti pieņemties svarā. Sasniedzu 61 kg, bet diemžēl mēnešreizes nav parādījušās, ko man vajadzētu darīt?
Delfi.lv atbilde: Labdien! Menstruālā cikla garums, regularitāte un asiņošanas ilgums ir atkarīgs no sievišķo hormonu līmeņa organismā (normāls mēnešreižu ilgums ir 3-7 dienas, menstruālā cikla garums ir no 21 līdz 35 dienām).
Izmaiņas menstruālajā ciklā var veicināt hormonu līdzsvara traucējumi, paaugstināta fiziska un emocionāla slodze, stress, nepilnvērtīgs uzturs, stingras diētas ievērošana, badošanās, vai pretēji - straujšs ķermeņa masas pieaugums, vairogdziedziera darbības traucējumi, arī policistisku olnīcu sindroms. Jūsu gadījumā, visticamāk, par iemeslu tam, ka menstruāciju nav, ir stingra diēta.
Tikai pieņemšanās svarā ne vienmēr palīdz, jo Jūsu organismam un hormonālai sistēmai ir nepieciešams laiks, lai atjaunot savas funkcijas. 

Meitenes, sievietes -- DIĒTA nav risinājums. Sekas, kā redzams var būt gana smagas un sāpīgas.  

Vai Esi Gatava Atbrīvoties no Diētu Gūsta

Sasniegt savu Dabisko Svaru un Optimālu Veselību

Ēst Visu Ko Gribi Kad Gribi –

Pat Šokolādi?

Es zinu – tas izklausās pārāk labi, lai būtu patiesība, vai ne? Bet ļauj man tev apgalvot, ka šī pieeja strādā. Un tā NAV diēta.

@ditalase #dienasprieks: pēc pirmajām 2 kursa nodarbībām no kā "darīšanas"- pagaidām tikai vēroju sevi, bet jau esmu nometusi 2kg!
_________________

Gribi arī Tu noturīgas un spēcīgas pārmaiņas? SPIED ŠEIT.
 

No comments: