Meklē vārdu vai frāzi:

Kā un kāpēc organizēt randiņu ar sevi


Vai tu jebkad esi gribējusi nošķirties no tavas aizņemtās dzīves un pārmaiņas pēc fokusēties uz sevi? Cik bieži tu ļauj sev izjust prieku, kas nāk no rūpēšanās par sevi?  

Tāda ‘’nošķiršanās ’’vai ‘’palikšana vienatnē’’ tiek apzīmēta ar jēdzienu ‘’retrīts’’ (no angļu val. ‘’retreat’), un ir iegājusi apritē kā termins laikam, kas tiek veltīts sev un sevis sakārtošanai.
Savas veselības, pašsajūtas un slaidās līnijas nolūkos ir  nepārvērtējami svarīgi „nošķirties”, lai veltītu laiku sev. Lai veidotu to, ko es saucu par pašaprūpes buferzonu – tādu kāgumijas mētelīti”, no kura atleks visi kreņķi, stresi un negatīvās emocijas, kuras tev šobrīd liek virināt ledusskapi un ēst, un pārēsties tad, kad tu neesi izsalkusi, bet meklē veidus kā mazināt stresu.  
Retrīts mums parasti asociējas ar atrašanos tālu projām no mājām. Ko darīt, ja tev šobrīd nav tādas iespējas? 
Lai izbaudītu retrītu, tev nav obligāti jādodas uz attālām vietām, tu tam vari veltīt vienu vakaru vai pat tikai stundu nedēļā, nemaz neizejot no savām mājām.
  • Kā atrast laiku sev, kad visa ir vienkārši daudz par daudz?
  • Ko darīt, kad laiks atrasts? 

Un daudz citu pašaprūpes ideju ikvienai aizņemtai sievietei meklē Ineses Milleres rakstā "Randiņš ar sevi" žurnāla UNA augusta numurā

Pārdošanā no 10.augusta.


No comments: