Meklē vārdu vai frāzi:

Vizualizācijas kolāža tavu mērķu sasniegšanai.


Iespējams, ka tu esi dzirdējusi par iedvesmojošu un vienkāršu veidu kā ne tikai sapņot, bet arī sasniegt savus mērķus – vizualizācijas kolāžu vai vizualizācijas karti


Kas ir vizualizācijas kolāža vai vizualizācijas karte?  

Tas vienkārši ir tavu mērķu vizuāls attēlojums: attēli, kas reprezentē visas tās lietas, ko vēlies paveikt vai sasniegt savā dzīvē - kas, ko, un, kur vēlies būt. Vizualizācijas karte palīdz sakārtot prioritātes, apjaust, kā pietrūkst un pēc kā ilgojies.

Mūsu stresa pilnā dzīve mums bieži neļauj ne mirkli apstāties, lai palūkotos vai mēs vispār vēl skrienam vajadzīgajā virzienā. Vai, kā tas bieži notiek stresa situācijās -- reaģējam autopilotā un ne vienmēr tā kā vēlētos. Tas bieži mūs aizved aizvien tālāk no iekšējā miera, piepildītības sajūtas, dzīves līdzsvara...un mūsu sapņiem.

Vizualizācijas kartes veidošana no otras puses, ļauj tev apstāties un veltīt laiku, lai apdomātu savus mērķus, cerības, un tavu nākotnes redzējumu. 

Mums visām ir tendence domāt negatīvi; mums galvā bieži spēlē ‘nē es to nevaru’ vai ‘man jau tāpat tas neizdosies’ negatīvo domu plate. Vizualizācijas kolāžas izveidošana efektīvi virza tavu fokusu uz lietām, ko tu vēlies sasniegt un var palīdzēt uzlabot tavu motivāciju, vairot pašapziņu, un veicināt tādas domas un uzvedību, kas ved uz panākumiem.

Kā izveidot tavu vizualizācijas karti/kolāžu?   

Tavas nākotnes vizuālā attēla veidošanai nav striktu likumu. Es teiktu vienkārši rotaļājies, izbaudi procesu un jautri pavadi laiku! Tu pat vari to darīt kopā ar draudzenēm, mīļoto vīrieti vai pat darba vietā, kā to darīja viena no manām klientēm. 

1 solis: Sagādā kaudzi žurnālu. No kuriem izgriez vārdus vai attēlus, kuri labi raksturo tavus sapņus un mērķus. Ļaujies savām sajūtām - atslābinies un vienkārši šķirsti žurnālus un griez ārā to, kas tev ļoti iepatīkas.

2. solis: Veidojot kolāžu izvēlies attēlus un uzrakstus, kas simbolizē notikumus, situācijas un lietas, kuras vēlies savā dzīvē. Piestiprini vai pielīmē ‘sapņus’ pie liela kartona vai papīra loksnes. Neesi perfekcioniste! Vienīgi pārliecinies, ka visi attēli ir piestiprināti tā, ka tu skaidri redzi savu mērķi. Vai tev patīk kolāžas kopējā noskaņa? Vai tā attēlo to pēc kā tu alksti? Veic ceļojumu savā zemapziņā. Izgaršo, izsmaržo, iedzīvojies gala rezultātā – jau sasniegtā mērķa noskaņās. 

3. solis: Novieto savu vizualizācijas kolāžu vietā kur tu to bieži vari apskatīt - tavā guļamistabā, birojā, vai pat vannas istabā! Tādā veidā tava kolāža kalpos kā tavu vēlmju un tavas ideālās dzīves ikdienas atgādinājums. 

Kā jau teicu, ikdienas skrējienā mēs aizmirstam daudzas lietas, un šāda vizuāla mūsu sapņu reprezentācija iedarbojas uz zemapziņu mums īpašas pūlēs nepieliekot.

Viena lieta gan, ar mērķu vizualizāciju vien ir par maz to realizācijai

Rezultātu sasniegšanai ir nepieciešama arī tava proaktīva rīcība. Nav noslēpums, ka vieglāk ir domāt, sapņot, un cerēt, nekā darīt. Tomēr, tiklīdz tev ir skaidrs tas, ko  tu vēlaties, viss, kas tev ir nepieciešams, ir plāns, kas palīdzēs mērķi sasniegt. 

Tu esi gatava realizēt savus sapņus, bet tev ir vajadzīga neliela palīdzība, pārvēršot tos realitātē? Uzzini kā mēs varam realizēt tavus sapņus kopā

Kas ir attēlots tavā vizualizācijas kolāžā? 

No comments: