Meklē vārdu vai frāzi:

Kas ir vebinārs - tiešsaistes seminārs?


Īpašs piedāvājums tām, kuras nedzīvo Rīgā, vai Latvijā, bet vēlas mainīt attiecības ar ēdienu, pārtraukt apēst stresu un izrauties no diētu tvēriena! 

Piedāvāju apgūt apzināto ēšanu neklētienē - vebināros. Vairāk šeit>>>

Kas ir un ko nozīmē vārds „vebinārs”? 

Vebinārs ir pasākums, kas notiek pie tevis mājās!Vebinārs jeb interneta seminārs dod iespēju katrai sievietei, neatkarīgi no viņas atrašanās vietas Latvijā vai ārpus tās, neatkarīgi no tā vai viņa dzīvo pilsētā vai laukos, neatkarīgi no viņas aizņemtības un laika trūkuma, piedalīties, mācīties, un saņemt manu atbalstu. 

Es esmu sagādājusi šo brīnišķīgo iespēju tev neizejot no mājām, sēžot turpat savā mīkstajā krēslā ar siltu tējas vai kafijas tasi rokā un tev nepieciešams ir tikai dators (ar skaļruņiem vai austiņām)  un interneta pieslēgums!

Lai piedalītos vebinārā, tev ir nepieciešams dators ar Interneta pieslēgumu.

Kad tu reģistrējies un apmaksā savu dalību, dienu pirms vebināra-nodarbības sākuma saņemsi unikālu saiti, kas kalpo, kā ieeja šai vebinārā. 

Tu to vienmēr saņemsi uz savu norādīto e-pasta kastīti. Lai dzirdētu visu, kas vebinārā notiek, tev ir nepieciešami skaļruņi vai austiņas. Un viss. Tas ir pavisam vienkārši! 
 

No comments: