Meklē vārdu vai frāzi:

Kā pārtraukt uztver visu Personīgi?


Mums, sievietēm ir tendence uztvert lietas personīgi. Tas ievērojami vairo stresu.

Lai nu kā - tas gandrīz nekad nav par tevi. Tas ko viņi saka, ko viņi dara, ko viņi domā…tas viss ir par viņiem.  
Bet tā kā mēs visas esam tik ļoti fokusētas uz sevi, mēs pieņemam, ka arī visi citi ir fokusējušies uz mums.   
Viņi NAV. Viņi ir fokusēti paši uz sevi un pusi laika viņi praktiski mūs neievēro. Un pat tad, kad viņi mūs ievēro, viņi parasti nedara to, ko viņi dara mūsu dēļ.  
Ja kāds tev nepasakās par tavu dāvanu, tas ir par viņu. Tas pasaka kaut ko par šī cilvēka raksturu vai, ka viņa diena nav izdevusies, vai, ka viņš gluži vienkārši aizmirsa. Tas nav par tevi vai tavu dāvanu. Tiešām.
Ja viņš kliedz uz tevi un saka ka ienīst tevi, tas nozīmē, ka viņs izjūt naidu. Tas nozīmē, ka viņš ir kliedzējs. Viņš ir dusmīgs, vai sāpināts, vai vēlas sāpināt tevi. Tas ir par viņu. Tā ir viņa problēma. Viņa reakcijas un atbildes ir viņa paša darīšana. Tu viņam neliki to darīt.   
Ko darīt tā vietā, kā rīkoties citādi: 

Mēs visas uztveram lietas personīgi.  Mēs esam mūsu fokuss, tāpēc ir ļoti grūti to neuztvert personīgi. Bet tikai tāpēc, ka tas ir grūti nenozīmē, ka tas ir neiespējami.  
Jo biežāk tu vari atcerēties: “Tas nav par mani”, jo labāk. Atkārto kopā ar mani: “Tas nav par mani”, “Tas nav par mani”, “Tas nav par mani”.
Nākošreiz, kad kāds pasaka vai izdara kaut ko, ko tu gribi uztvert personīgi, padomā par 5 alternatīviem viņa uzvedības izskaidrojumiem.
Ja viņs, piemēram, neatbild uz tavu e-pastu, padomā, kādu 5 iemeslu dēl viņš varētu tā rīkoties? 
Atrod piecus iemeslus, kam nav nekāda sakara ar tevi.
  • Viņu tikko pameta draudzene.
  • Viņa suns ir slims.
  • Viņš ir nepieklājīgs.
  • Ir nedēļa pirms Ziemssvētkiem un viņš ir patiesi jauks cilvēks, bet viņš ir ļoti aizņemts.
  • Tu viņam nepatīc tāpēc, ka viņam neviens nepatīk. 

Apmēram tā.
Tas nav par tevi. BET tu vari izvēlēties, kā uz to reaģēt. Tu vari turpināt vairot savu stresu, vai izvēlēties prasmīgāku pieeju. Izvēlē, kā vienmēr, ir TAVA.

No comments: