Meklē vārdu vai frāzi:

Sievietes pēc 40 MOTO: vispirms parūpējies par sevi.

Ja tu spētu atkāpties un objektīvi palūkoties uz savu ikdienas rutīnu, pieņemot ka tā ir tava labākā drauga ikdiena, kādu padomu tu ieteiktu? 

Ieteiktu piebremzēt vai pasteigties? Liktu apstāties ar plānošanu un vispirms ieteiktu pabeigt iesāktos darbus?

Katram no mums ir nepieciešams šāds gādīgs labākā drauga padoms, bet vēl vairāk nepieciešams tajā arī ieklausīties. 

Lai mums būtu veselīgas, aizraujošas un piepildītas attiecības ar citiem, sākotnēji mums vajag veselīgas, aizraujošas un piepildītas attiecības pašiem ar sevi.

Nekad neviena sieviete nedrīkst būt tik aizņemta gādājot par citiem, lai aizmirstu par sevi. 

Es saprotu, ka daudzas no mums cenšas būt viss priekš visiem -- īstas supersievietes, tomēr ja tu  negādāsi par sevi, arī citi neko daudz no tevis nespēs saņemt.

Ja tu esi izmēģinājusi savus vecos cīņas ar priekšlaicīgu novecošanu un lieko svaru ieročus tu iespējams esi nonākusi pie slēdziena, ka sievietei pēc 40 rūpēšanās par sevi likumi mainās: menopauzē, kad viss tavā dzīvē mainās rūpēšanās par sevi kļūst patiesi grūta un sarežģītība.

Mums sievietēm pusmūžā ilgtermiņa rezultātu iegūšanai ir nepieciešams jauns dzīvesveids – stresa noturīgs dzīvesveids ar uzsvaru uz rūpēm par sevi. 

Ja vēlies izveidot  jaunu pusmūža stresa noturīgu dzīvesveidu, kas palīdzēs tev būt slaidai, mierīgai, veselai un seksīgai - kurss: Kā Neapēst Stresu  ir tev. Tu vari sāku tiklīdz veic apmaksu.

No comments: