Meklē vārdu vai frāzi:

Pateicības dienasgrāmata stresa vadīšanai


Stresa vadības risinājumiem nav jābūt sarežģītiem. Tiem nav jārada papildus spriedze sievietes dzīvē. Tava supersievietes dzīve jau tā mēdz būt stresa pilna un darāmā nekad netrūkst. 

Papildus stresam, kas saistīts ar mēģinājumiem līdzsvarot darbu, personīgo dzīvi, veselību un augstās cerības, ko citi vai tu pati sev uzliec, pēdējo gadu, mēnešu un dienu  notikumi, ikvienu (pat visrelaksētāko personu) atstāj nedaudz stresainu. 

Trauksme laikos, kad valda nenoteiktība un pārmaiņas, ir saprotama, bet bažas par lietām, par kurām tev nav nekādas kontroles izdara tev "lāča pakalpojumu" un padziļina vairo negatīvā stresa emocijas

Ir viens vienkāršs, efektīvs un sevi pierādījis stresa pārvarēšanas paņēmiens, kas var palīdzēt tev tikt galā ar stresu nenoteiktības un pārmaiņu laikos. Tici man, tas neaizņem daudz laika, bet ir ļoti, ļoti efektīvs stresa menedžmenta instruments.

Sāc rakstīt pateicības dienasgrāmatu!

Nav iespējams izjust stresu un pateicību vienlaicīgi.

Kad tu pārtrauc koncentrēties uz to, kā tev nav, un sāc koncentrēties uz to, kas tev ir, tu uzreiz justīsies mierīgāka. Tas būs sākums tavai pateicības attieksmei. Līdztekus taviem ikdienas ierakstiem dienasgrāmatā, pateicības attieksme kļūs tev pavisam dabiska, un tu izjutīsi mazāk stresa savā dzīvē un vairāk brīvības.

Kā sākt rakstīt pateicības dienasgrāmatu?

Jāsaka, ka nav īpaša veida vai metodes, ka tev rakstīt savu dienasgrāmatu. 

Tu vari izvēlēties rakstīt gari un aprakstoši par dienā paveikto, un notikumiem, kurus tu uzskati par vērtīgiem. 

Tev nepatīk gari rakstīt? Varbūt tu pateicības žurnāla ierakstiem vari veltīt pavisam maz laika? Tu vari veidot tādu pateicības žurnālu, kurā tu tikai īsi uzskaiti lietas, par ko tu esi pateicīga.

“Tavai perfekcionistei’ te nav vietas. 

Kad tu raksti savā žurnālā, tavam galvenais mērķim nav jābūt nekam citam, kā vienīgi tādam prāta stāvoklim, kas atspoguļo pateicību. 

Sāk pakāpeniski: mazi solīši ir labāki par nekādiem. Atceries stresu mazinošiem pasākumiem nav jākļūst par papildus stresoru, tomēr, ja neko nedarīsi stresu neuzveiksi.

Labākais veids, lai gūtu panākumus (stresa mazināšana, līdzsvara atgūšana) rakstot, ir izveidot ierakstu izdarīšanas grafiku un ....darīt to regulāri. Jo biežāk tu rakstīsi savā pateicības žurnālā, jo lielāka iespēja tev ir turpināt to darīt....un ievērojami samazināt stresu un līdzsvarot savu dzīvi.

Rakstot dienasgrāmatu, īpaši tajās dienās, kad liekas, ka nav nekāda iemesla būt pateicīgai un apmierinātai, tu vari pēkšņi atklāt ka tev jau pieder viss, kas dzīve vajadzīgs, lai tu justos laimīga. 

Tava diena ir bijusi īpaši nervoza un stresa pilna un tagad tu vēl joprojām esi 'uzvilkta' un kreņķīga, un tu nekādi nevari aizmigt? Tu atkal un atkal ‘pārmal’ dienas notikumus?

Arī te tev var palīdzēt pateicības dienasgrāmata.

Dienasgrāmatas rakstīšana ir lieliska pirms miega stratēģija stresa samazināšanai. Tu to vari izmanot, lai gluži vienkārši atslābinātos un nomierinātos un baudītu dziļu atjaunojošu miegu. 

Nekas tā nepalīdz tev būt produktīvai, koncentrētai, emocionāli līdzsvarotai, un enerģijas pārpilnai visu dienu, kā labs nakts miegs. 

Sāc tūlīt! Kad runa iet par stresa pārvarēšanu katrs mazais solītis ir vērtīgs!

    No comments: