Izpatikšana citiem - pašradīts stress, kuru Tu "apēd"!

Kompulsīva izpatikšana citiem ir bieža problēma, kura VIENMĒR izraisa stresu, kurš, savukārt, var veicināt pārēšanos.

 

Tā atstāj visai maz iespēju veiksmei, ilgtermiņā radot nožēlu, neapmierinātību un zaudētājas sajūtu. 

 

Briesmas un stress pastāv faktā, ka pūloties izpatikt visiem izņemot sevi var pienākt diena, kad tu pēkšņi saproti, ka dzīvojot saskaņā ar kāda cita dzīves scenāriju, nevis savējo, tu esi sevi pazaudējusi.

 

Vai Tu to vēlies? Nē!   

 

Ir kāds pazīstams stāsts par Hindu dievību Šivu un viņa konsorti Parvati, kurš labi ilustrē iepriekš sacīto

Šivas konsorte Parvathi reiz jautāja Šivam, kāpēc, neskatoties uz to, ka zeme ir tik skaista un cilvēki radīti, lai par to priecātos, viņi mēdz būt tik nelaimīgi. Šiva lūdza Parvati pavadīt viņu ceļojumā uz zemi. Viņi vēroja kādu vecāku pāri, kurš pa ceļu devās no viena ciema uz citu.

Vispirms, uz ēzeļa jāja vīrs un sieva gāja blakus. Sasniedzot ciemu, viņi dzirdēja cieminiekus runājam, cik gan egoistisks un zemisks ir šis vīrs, jājot uz ēzeļa, kamēr viņa nabaga sievai jāiet ar kājām. Kad viņi tuvojās nākamajam ciemam, šoreiz uz ēzeļa jāja sieva. Atkal, ciema ļaudis bija ļoti kritiski, sakot, ka šai sievietei nav cieņas pret savu vīru, kurš visu savu dzīvi ir tik grūti strādājis, un ka viņam ir jājāj uz ēzeļa.  

Tāpēc, kad viņi tuvojās nākamajam ciemam, ēzeļa mugurā nu sēdēja viņi abi. Cieminieki bija šausmās, sakot kā viņi var būt tik nežēlīgi apgrūtinot nabaga ēzeli ar visu šo svaru. Nākamajā ciemā, viņi abi nokāpa no ēzeļa un gāja tam blakus. Šoreiz cieminieki tos izsmēja par viņu muļķību; viņiem bija veselīgs ēzelis un neviens uz tā nejāja.

 

Un tā Šiva sacīja Parvati: "Redzi, cilvēki tik ļoti grib izpatikt viens otram, un tomēr tas nav iespējams".

 
Vēlēšanās izpatikt un būt pieņemtai ir dabiska un cilvēciska. Tomēr neskatoties uz, ka izpatikšana ir daļa no cilvēciskās laipnības, ja tu to darot pazaudēsi sevi tu neko neiegūsi izņemot stresu. 

Kad tu pazaudē sevi, tu labprātīgi atsakies no savas dzīves saimnieces lomas un pasīvi vēro kā tavu dzīvi nosaka citi cilvēki vai apstākļi.  

Esi gatava pārņemt kontroli pār savu dzīvi, stresu un šķīvi? Mans “kā neapēst stresu” kurss Tev iedod visus nepieciešamos rīkus. Jo Tu jau zini, neviena pārēšanās, nevienas disharmoniskas attiecības ar ēdienu NAV tikai par ēdienu. Uzzini vairāk un piesakies tūlīt. Ir laiks kļust par sevi pašu!