Meklē vārdu vai frāzi:

E-kurss sievietēm "Attiecības"Mini e-kurss "Attiecības”  dod tev iespēju būt par kouču sev pašai.

Kursā tu atradīsi:
  • Padomus ilgtermiņa attiecību veidošanai, neprecētajām – partnera atrašanai, pāriem – kā saglabāt mīlestību.
  • Paktiskus vingrinājumus kas tev palīdzēs novērtēt tavas pašreizējās attiecības, tavu ideālo partneri, ideālo draugu vai draudzeni.
  • Novērtēsi, kā atšķiras tavas pašreizējās attiecības no ideālajām.
  • Radīsi savu ideālo attiecību modeli un izveidosi programmu, kā tās izveidot.
  • Atpazīsi, kādi ierobežojošie uzskati stāv tavā ideālu attiecību izveidošanas ceļā un spēsi tos izmanīt.  
E-kurss ir izmaksas ziņā ikvienai sievietei pieejama alternatīva individuālajām koučinga sesijām

Tas atļauj tev strādāt savā tempā, lai panāktu noturīgas un ilgtermiņa izmaiņas tavās personīgajās un profesionālajās attiecībās, atrastu ideālo partneri un sasniegtu optimālu labklājību.

Cena: 9,95 Eur.  Pēc apmaksas veikšanas, tu to saņemsi savā e-pasta iesūtē. Ērtā PDF  formātā. Par iegādi lūdzu raksti uz info@inesemillere.com


Mini e-kurss noderēs gan kā atsevišķs pašizaugsmes instruments, gan lieliski papildina citas manas programmas.

Te kursa "Kā Neapēst Stresu" dalībnieces pārdomas -- Kādi stresi liek man ēst:

Sākumā nodomāju, ka izliekoties, ka stresu tomēr nav, tie atkal "salīdīs maisā" un es turpināšu dzīvot izliekoties, ka to nav bijis.

Bet tad sapratu, ka varbūt šī ir mana iespēja tos atrisināt. Sāku dienasgrāmatā pierakstīt visu, kas ienāca prātā, kas man šķiet manā dzīvē ne tāds.

Par pārsteigumu, sapratu, ka pamatā maniem pārdzīvojumiem ir attiecības ar draugu, kas man šķita ne tādas kā vajag. Mēs pazīstam viens otru jau sen, tikāmies ar dažādiem pārtraukumiem. Nu jau pusgadu dzīvojam kopā un man šķita, ka nekas nav tā kā vajag.

Nolēmu, ka vispirms parisināšu šo stresu. Sameklēju Jūsu piedāvāto koučinga grāmatu par attiecībām (mini e-kurss – Attiecības; skaidrojums I.M.), sāku lasīt, pildīt uzdevumus. Vienā lapā bija jāsaraksta ideāla partnera pazīmes, 16 izdomāju, vairāk nevarēju. Paskaitīju, ka manam draugam atbilst kādas 4.

Bet tālāk vajadzēja ierakstīt, ko es kā partnere varu dot otram. Apdomāju savu pašreizējo situāciju, sapratu, ka man nav pat īsti ko ierakstīt, visu šo pusgadu man nekas nepatīk, ko draugs, dara, es viņu pakritizēju, pamācu utt.

Pēkšņi nāca apgaismība, ka es nemaz neesmu domājusi, ko es varētu attiecībām dot, tikai gaidījusi no otra. Ja viņš pret mani būtu izturējies, kā es pret viņu, es jau sen nebūtu izturējusi. Pagaidām koučinga grāmatu tālāk neesmu lasījusi, mēģinu atrast to, ko es varētu dot otram, neniknoties par sīkumiem, paslavēt. Nevaru teikt, ka būtu viegli un viss sanāktu, bet gan jau būs labi, šodien turpināšu to lasīt un darīt.
Strādājot ar mini e-kursu “Attiecības”, tu sāksi sev formulēt idejas un izpratni par to, kas tev ir vissvarīgākais.