Meklē vārdu vai frāzi:

Vai tu esi gatava pārmaiņām?"Pārmaiņas nevar notikt ātrāk, nekā mēs kļūstam par aktīvām savas dzīves dalībniecēm." - autors nezināms

Tava ikdiena ir pārpilna ar negatīvā stresa emocijām un tava dzīve nav līdzsvarā. Tev tas viss ir patiesi apnicis. Ir pienācis laiks kaut ko dzīvē mainīt.

Kāpēc ir tik grūti veikt pārmaiņas pat skaidri nojaušot, ka dzīve būtu daudz labāka, ja mēs to izdarītu?

Iemesli, kuri man ir izkristalizējušies darbā ar klientēm ir pavisam vienkārši: tu tomēr (neskatoties uz stresu un līdzsvara trūkumu) jūties gana komfortabli, un pārmaiņas izraisa bailes. 

Bailes no nezināmā, no tā, ka man var neizdoties, ka es tikai pazaudēšu laiku. Katrai tās ir savas. Un esot stresa epicentrā tev ir grūti redzēt, kādā virzienā sperams pirmais solis pretīm pozitīvām pārmaiņām. Pārmaiņas bieži pašas par sevi ir stresa cēlonis, īpaši, ja mēs nezinam, kur sākt.

Kas padara izmaiņas vēl grūtākas, ir fakts, ka tu nezini, kur un kā sākt. Labā ziņa: tas, ka lasi manu blogu jau ir solis pozitīvu pārmaiņu un stresa samazināšanas virzienā.

Bet vai tu patiešām esi GATAVA pārmaiņām, vai tu esi gatava aktīvi cīnīties ar stresa izraisīto haosu, stresa apēšanu un dzīves līdzsvara trūkumu?

Padomā, kurš no apgalvojumiem visvairāk atbilst tavām izjūtām, kas saistītas ar stresa samazināšanu tavā dzīvē šodien?

Es vispār neesmu domājusi par pārmaiņām vai stresa samazināšanu. 

Es gribētu pārmaiņas, lai stresa manā dzīvē būtu mazāk, un šad un tad es par to domāju. 

Es domāju par pārmaiņām. Pēdējo nedēļu laikā es esmu daudz domājusi, kā tas būtu, ja stresa manā dzīvē būtu mazāk. 

Es aktīvi mēģinu mainīt lietas tā, lai stresa manā dzīvē būtu mazāk. 

Es esmu mainījusies un es jūtu, ka stresa manā dzīvē ir mazāk. Man ir jāstrādā, lai veiktās izmaiņas būtu noturīgas un ilgstošas. 

Lai nu kā, es ticu, ka mēs visas dziļi sirdī zinam, ko darīt, lai pārvarētu stresu un uzsāktu pozitīvas pārmaiņas. Mēs gluži vienkārši neklausamies. Ne ar ausīm, ne ar sirdi, ne ķermeni. 

Atvēli vakaru (šovakar pat), lai izdarītu ierakstus savā pateicības dienasgrāmatā vai gluži vienkārši pasēdētu klusumā. Tas var palīdzēt tev sadzirdēt tavu iekšējo gudrību. Atslēdz telefonu un pārliecinies, ka tevi neviens netraucēs. 

10-15 minūtes atvēli meditācijai, jogai, vai apzinātai elpošanai – tas nomierinās tavu ķermeni un prātu.

Tad pajautā savam iekšējam padomdevējam - tavai iekšējai gudrībai, “Kas man ir nepieciešams, lai manifestētos labāka dzīve?” 

Jautā jebkuru jautājumu, kurš tev šķiet nozīmīgs. Pasēdi klusumā vēl dažas minutes un tad pieraksti jebkuru domu vai atbildi. Tu vari šo vingrinājumu veikt vienu reizi, vai ikdienas, to izvēlies tu pati.

No pieredzes zinu, ka atbildes var ‘nenākt ‘ uzreiz. Tu to nevari paātrināt, tomēr atbilde vienmēr atnāk: kā zīme, persona, intuīcija…vienkārši esi gatava un uzmanīga.
Tagad atliek tikai darīt!!!