Meklē vārdu vai frāzi:

Pievilkšanās Likums stresa menedžmentam.


Mūsu domas un emocijas veido mūsu pieredzi; tu pievelc to par, ko tu domā, apgalvo grāmata un filma “Noslēpums” (The Secret ). Tik vienkārši? Taču patiesībā aiz šiem vārdiem slēpjas ļoti daudz. To, par ko cilvēks domā, to viņš sev pievelk. Katrai domai ir sava vibrācija, to šodien apgalvo arī  zinātnieki. Par kaut ko pastāvīgi domājot, tu burtiski sūti Visumam signālus -- tas uz tiem reaģē, dodot tev to, par ko tu domāji.

Fakts, ka tavas negatīvās domas un emocijas un tumšas nākotnes ‘zīmēšana’ ir taisnākais celš uz pašradītu stresu, tev noteikti nebūs jaunums. Viens kreņķis pievelk citu, un stresaini un norūpējušies darbinieki nav vajadzīgi nevienai darba vietai. Un šī brīža ekonomiskajā situācijā palikt bez darba nevienam negribas. 

Bet, ja nu mēs negatīvās izmaiņas esam pašas radījušas un pievilkušas? 

Un otrādi - jo labāk (optimistiskāk, pozitīvāk utt.) tu jūties, jo esi tuvāk tam, lai tavi labie sapņi piepildās. Jo sliktāk jūties – jo esi no tā tālāk.

Kur šobrīd ir tavs fokuss? (dalies savās domās komentāru daļā)

Mēs pievelkam to, uz ko mēs koncentrējamies, uz ko mēs fokusējamies.

Vai tavs fokuss ir pozitīvs, iedvesmojošs, enerģiju radošs, vai tavas domas rada stresu, uztraukumu un negatīvas emocijas?

Tu saki, ka tava šīsdienas realitāte ir stresa pārpilna un drūma un nākotne liekas bezcerīga. Situācijā, kurā tava dzīve ir nonākusi dotajā brīdī, tu jūtas kā krātiņā. Bet viss, kas tev pieder šodien – tā ir tikai tava šodienas realitāte. Ļaujoties pesimismam un vēl šajā procesā iesaistot arī citus, var iekrist emocionālā bedrē, kad absolūti viss liekas melns... Katra no mums var iemācīties kontrolēt savas domas un emocijas, ja vien patiesi to vēlas.
 
„Apzinies, ka visa cēlonis ir domas, nevis ārējie apstākļi. Maini domāšanas veidu un jums kļūs pa spēkam mainīt arī likteni.” Džozefs Mērfijs

Ko tu vari darīt tūlīt, lai mainītu tavu šīsdienas realitāti jeb kā izmantot Pievilkšanās Likumu stresa vadīšanai?

Pateicība. Sāc rakstīt to lietu sarakstu, par ko tu jau šodien vari pateikties dzīvei. Pateicība ir ļoti svarīga. Tā pacels tavu dzīvības enerģijas līmeni un uzlabos garastāvokli. Tas jāsajūt! Koncentrē savu uzmanību uz to, kas tev jau pieder, un kas dara tevi laimīgu jau tagad! Jo tas vēl vairāk piesaistīs lietas, kuras tevi darīs laimīgu nākotnē.

Paldies jāsaka par visu:
  • Tavā ģimenē visi ir veseli. 
  • Tavs bērns tevi apskāva, sabučoja un teica, ka tu esi vislabākā mamma pasaulē. Trolejbuss šorīt pienāca ātri un tajā pat bija brīvas sēdvietas!!! (Un tās no jums, kuras tāpat kā es, katru dienu izmanto sabiedrisko transportu mani sapratīs.)

Nebēdā ne par ko! 


Dzīvo un priecājaties par mazām lietām, kas tev liekas pilnīgi ikdienišķas, kā saule, smaids, kompliments...! Ieslēdz labu mūziku, uzdziedi! Centies ikdienas meklēt un atrast kaut ko labu, par ko padomāt, un tu redzēsi, kā mazinās stress un mainās tava dzīve. Un pamazām tu ieraugi sakarību starp to, ko tu domā un ko jūti un to, kas notiek tavā dzīvē. Tici man apkārtējie noteikti pamanīs šīs pārmaiņas tevī. 

Esi pateicīga pat to, kas tev JAU pieder. (Noderīgi: Kā rakstīt pateicības dienasgrāmatu)  

Vizualizē. Kad esi atslābinājusies un pateicības noskaņojumā (iekšējs miers ļauj saskatīt risinājumus) iedomājies savu ideālo līdzsvaroto dzīvi. Esi pārdroša. Iedvesmai pamēģini rozā burbuļa vizualizāciju vai vai veido vizualizācijas kolāžu.

Cik no stresa brīva un līdzsvarota būtu tava dzīve, ja tu būtu brīva no traucējošām negatīvām domām, neapmierinātības, saglabātu pozitīvu mentālu attieksmi, dzīvotu apzināti – šeit un tagad. Ja tu fokusētu savas domas, jūtas un uzvedību uz taviem mērķiem un pozitīviem iznākumiem, nevis uz tavu neapmierinātību un jebkurām negatīvām jūtām?  

Nē pašsabotāžai. Jā, bet…šaubas? Tūlīt pat pārtrauc pašsabotāžu un negatīvo iekšējo dialogu. Centies, lai tavas iekšējās sarunas ar tevi pašu ir pozitīvas un optimistiskas.  

Tu pievelc to, par ko tu visvairāk domā. Punkts.

Ant-stresa Padoms: 


Es vienmēr kabatā nēsāju „pateicības akmeni”, nelielas sirds formas akmentiņu, ko reiz atradu jūrmalā. Katru rītu es to ieliku kabatā un vakaros izņemu. Katru reizi, kad es pieskaros šim akmentiņam, es atceros visu, par ko šajā dienā esmu pateicīga. Tas lieliski nomierina un mazina ikdienas stresu.  

Nomierinājies prāts ir daudz efektīvāks problēmu risinātājs nekā stresa pārņemts. 

Dzīve ir tāda, kādu tu to veido (domā), taču lai pozitīvas domas pārvērstos realitātē ir nepieciešama TAVA AKTĪVA UN APZINĀTA DARBĪBA tavu nosprausto mērķu (iedomātās vīzijas) virzienā.

Ir jāpieņem lēmums to darīt... un jāsāk rīkoties, darot kaut ko konkrētu, jau šodien... tūlīt un tagad!!! 

Te ir kā tu vari sākt.